Sledujte nás

Anglicko

EPL: Loptohrajkovia na Craven Cottage

Guľky visia na wecku, góly vo vzduchu, napätie na Craven Cottage. Volá Londýn, priatelia.Loptohrajkovia na Craven Cottage.

Leeds United - Bamford
Foto: SITA/Gareth Copley/Pool via AP

Na trávu najromantickejšej futbalovej chalúpky v šírej lige vybehnú čochvíľa borci s najbohatším kaderníkom na ostrovoch a s najslabšou obranou pri rohových kopoch ever. Guľky visia na wecku, góly vo vzduchu, napätie na celej Craven Cottage. Volá Londýn, priatelia.

Fulham – Leeds

Jou, na severe Londýna pri milovanom Hammersmith nájdete v jedenástke Bielsových Pávov znova najskôr polovicu mančaftu s vygelovanou drážkou, či pestovaným drdolom, takí Struijk, Harrison, Ayling, Roberts, či Phillips by na plese zlomili koleno nejednej slečne aj za cenu, že pod starým dobrým Passarelom by si nekopli ani na tréningu. Módu si môžete kúpiť, štýl musíte mať, a ten The Peacocks s vrkočom aj bez neho núkajú v každom kole plným priehrštím. Patrick Bum Bumford je naspäť na hrote, už teraz chladím dvanástku čo zasyčí rovno s výkopom.

Arteta si je istý, že je lepšie hrať pod tlakom keď musíš vyhrať ako hrať pod tlakom, že nesmieš prehrať. Heslo platiace pre zachraňujúci sa Fulham vám nenamaľuje nik lepšie ako arsenalský hezoun, posledné čo si ale Scott Parker a jeho Cottagers pri ich dymanickej hernej moderne zaslúžia je vypadnutie z ligy. Bo niet mužstva na planéte čo kope ala Fulham a kope na hrane 2.ligy.

Loptohračičkári na oboch stranách futbalového bitevného poľa profilujú jednoznačný hajlajt kovidového piatku, s pozdravom keď sa nevakcinujete, aspoň nevaginujte sa s vami lúčim a zážitoček, priatelia.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Anglicko