Pokiaľ som si myslel, že po dueli s Ruskom v nohách a našom dni voľna budú dnes Union Jacks Boys na uteráčik a decentnú osmičku, tak neboli. Pokiaľ som si myslel, že ešte pred desiatimi+ rokmi nevedeli britskí lads rozoznať offsajd od bully, tak vedeli. Pokiaľ som si myslel, že strelec prvého gólu Kirk má odrodu cockney dialektu, tak len som čumel. Pokiaľ som si myslel, že nikde nie je ľahšie urobiť z Veľkej Británie malú ako v hokeji, tak už si nemyslím. Pokiaľ som si myslel, že ak je na ľade Faško Rudáš, tak hráme o jedného viac, tak sme nehrali. A pokiaľ si myslím, že mať štyri päťky a la Cehlarik Hrivik Lantoši a zahráme i finále, tak pri kurze 1,4 za 500 že hej.
Nič nie je v hokeji viac ako tri body. A strašnejšie ako napríklad predstava, že „slabí“ Česi sa chytia v poslednom zápase v skupine. A zavesia nám povestnú sedmu.
Futbal
-
Futbal
/ 3 hodiny dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 3 hodiny dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 23 hodín dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee

