Sledujte nás

Futbal

Talianske futbalovô radosci: Inter Miláno – Juventus, preview

Môj nedeľný program v televízore má okrem Na telo ešte jednu zastávku. Futbalovú. A o to špeciálnejšiu, že ide o pravé calcio s prívlastkom titulové.

Perišič, Inter Miláno
Foto: SITA/Alfredo Falcone/LaPresse via AP

Môj nedeľný program v televízore má okrem Na telo ešte jednu zastávku. Futbalovú. A o to špeciálnejšiu, že ide o pravé calcio s prívlastkom titulové. A že nezmysel? Opýtajte sa Mourinha. Vítam kolektív.

Čo potrebuje milánsky Inter po tom, čo mu skrachované Lazio otočí zápas a naservíruje mu prvú prehru v sezóne? Presne tak, zápas s Juventusom. Škriniarovci majú dostatok hráčov aj entuziazmu na to, aby sa stále držali v titulovej ambícii, lebo 3-5-2 s Lautarom je proste kultúra.

Juventus pod Allegrim nabehol na onen klasický štýl, že stačí dať viac než súper a nevadí, že je to furt len 1 k nule. Posledné štyri zápasy turínsky klub vyhral najtesnejším možným prípadom, ale však čo, Ronaldo is gone, dajak ubránime. Terajšiemu Juventusu neverím aj napriek tomu, že Allegri je mastermind. A neverí im ani konzorcium kurzových ponúk. 2,17 na Inter a necelých 3 a pól na hostí so vzorom zebry. Inter to doma dá.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal