Sledujte nás

Anglicko

EPL: Za Lamančom sa o víkende kopú riadne šupy

Plače v zoo malá panda, nebaví ju žiadna sranda, vie to každý modrý fanda, nieto vzrúša bez Haalanda…

Mitrovič, Fulham
Foto: SITA/Zac Goodwin/PA via AP

Plače v zoo malá panda, nebaví ju žiadna sranda, vie to každý modrý fanda, nieto vzrúša bez Haalanda… Veršovanky ale nabok, za Lamančom sa o víkende kopú riadne šupy. Vitajte v krajine Wilka Dobyvateľa, priatelia.

Man City – Fulham

Hbitá šťuka ligy z najromantickejšieho štadióna na ostrovoch, rozumej londýnskej Craven Cottage, smeruje do miliardárskych vôd ropných bossov, proti ktorým nevyhrala futbalový zápas plných 13 rokov a všetci carragherovci či šírerovci zo Skysports predikujú jasné víťazstvo bledomodrej. Údajne už v zostave aj s zotavivším sa Haalandom. Kurzy 1,13 versus 21, otázkou lucídneho tipéra ostáva vsadiť na gól Cottagers či nie. Mitrović je v životnej forme, Ederson ani náhodou.

Chelsea – Arsenal

Dovtedy sme sa roky smiali Artetovi a hlavne Arsenalu, až kým nás nepresvedčil, že on ide ozaj na titul. Na Stamforde bitka jak v Žehre po voľbách, pri 2,6 versus 2,6 ani neznam či skôr vidly alebo sekera.

Aston Villa – Man United

Keď vám dakto povie, že vek je len číslo, mal na zedéške z matiky štyrku a furt žil v tom, že raz bude robiť jadrovú fyziku v Cerne. U CR7 platí len to prvé, kto by ale dnes s Portugalcom nemenil, eh. Villa ožila, no Ten Hag je mág. Neprehra Devils.

Tottenham – Liverpool

Ďalšia mastenica kola, čo neprehliadne ani Tabak Romana a jej slovanobratislavské sokoly. Kloppovci dokážu prehrať doma s Leedsom a potom rozbiť hoc výber sveta, pri kurzoch 3,2 versus 2,1 nájdite v sitku dierku, cez ktorú prešiel merkaptán v prde a pri stávke na domáci erb nezabudnite, že Son je po operácii fraktúry nad ľavým okom. Get well soon, boy.

Ak sú tu nejakí slniečkári, potom vám slnečne ďakujem za pozornosť a dopremierligotania, priatelia.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko