Sledujte nás

Anglicko

EPL: Straky zobú silné zrno

Kým prepneme na katarský futbalový prepadák, vychutnajme si ešte chvíľu ligu líg.

Almiron, Newcastle
Foto: SITA/Owen Humphreys/PA via AP

Víkend za lamanč znova natrieskaný jak dekolt tety Belousovej na jojke, kým prepneme na katarský futbalový prepadák, vychutnajme si ešte chvíľu ligu líg. Vitajte v zemi Wilka Dobyvateľa, kamaráti.

Man City – Brentford

Prečo naposledy pískol sudí penu na Bruyna nie je pre mňa až tak prekvapivé ako to, že obranca Fulhamu po „faule“ na KDB ani nepípol, a s ním ani jeden z ostatných Cottagers. Čo ti šibe? Hajp okolo Haalanda začína byť zbytočne excitovaný, kto videl Nórov víťazný gól vie, ako málo chýbalo k tomu, aby médiá palcovali deň nato o dosť iné titulky. Včely z Brentfordu majú na Eastlands pustiť propolis pri 1,13, ak ste minulý týždeň netrhali tiket na Real, potom že kurz na hostí práve atakuje 23. To však skúste len v prípade, že vám paracetamol zaberal na rupnutý kruciálny väz.

Liverpool – Southampton

Južania nevykazujú kadenciu poraziť domáci revitalizovaný erb, pri 1,2 versus 12 to na Anfielde vyzerá na ďalšiu tutovku kola. Ak Klopp nepostaví do brány Šutaja Eštoka, určite.

Tottenham – Leeds

Aj po odchode Bielsu zostáva Leeds furt ten najpozerateľnejší mančaft za kanálom, všimnite si pávie frizúry a povedzte, či účes nesvätí prostriedky. Pod Big Benom padnú góly na oboch stranách, ak Conte prehrá druhýkrát za sebou, potom pri 5,3. HurryKaneovci kopú na tri body pri 1,6 a rozhodnú najskôr z rohových kopov.

Newcasle – Chelsea

Bombovica-šlehovica kola, pri zázračníkoch à la Almiron zaručene. Straky zobú silné zrno, naopak, nepamätám slabšiu Chelsea ako tú v minulom kole. Arteta v ňom zmazal Blues jak fyzikárka tabuľu a keby som v parochni behal po čiare namiesto Kukureju, nik nepozná rozdiel. Potterovci chabí v útoku, pri 2,3 versus 3 bude remíza na severe ich maximom.

Inak, Anglicko je dosť divná krajina. Minule som v Londýne stretol Šakiru a dovtedy som ju pozýval do Starbaxu na Latte, až zavreli múzeum voskových figurín. Užívajte Slovenska a dočítania, priatelia.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko