Sledujte nás

Futbal

V Katare pri bare, časť devätnásta

Futbal je najkrajšia vedľajšia vec v živote, bo ho ukazuje v inom lesku. Preto je Infantino nadšený, Borbely sklamaný a moja mama radšej povysáva.

Holandsko - Argentína, MS vo futbale 2022
Foto: SITA/AP Photo/Francisco Seco

Lacko Borbely vravel, že očakáva, že neočakáva veľký futbal. Určite to ale nebola oná vražda futbalu v priamom prenose. Našťastie.

Spomínaš na totalfutbal a MarkafanBastena, Rajkarda, či Chulita? Paradzina, spoko pospomínaj ďalej. Bo jak si počul, hra hier sa vyvíja smerom, kedy je už ťažko hrať útočne. Ešte daj odpoveď dnes už takmer 60nikovi vanBastenovi na otázku „na čo sa vlastne celé hodiny pozerám, na dva šumné gólä oranjes za tri týždne?“

Plán B s dvojmetrovými borcami+wonDajk v 16ke Gaalovi takmer vyšiel, spektakulárna štandardka ohúrila aj iluzionistu Copperfielda, vôňa tulipánov z čias spomínaných futbalových mágov je každopádne tatam. Doprčic.

Messi nehrá futbal, on sa hrá s futbalom, aj cupko s najnižším ťažiskom na svete ale ukázal, že je iba sapiens sapiens a vo vypätých časoch aj tomu buchnú sadze. Otamendi si po šampionáte ozaj zahrá v Narcos, stolica tvrdá jak po poľovníckom plese vás vždy presvedčí, že nie je dôležité aby som vyhral, dôležité je, aby si ty prehral. Pýche predchádza pád, uvidíme, čo na to karma.

Futbal je najkrajšia vedľajšia vec v živote, bo ho ukazuje v inom lesku. Preto je Infantino nadšený, Borbely sklamaný a moja mama radšej povysáva.

Dokatarovaia už dnes, أصدقاء. 

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal