Sledujte nás

Futbal

V Katare pri bare, časť dvadsiata

V Dohe prestáva už aj kaka smrdieť, dnes si v krajine miliardárskeho piesku prvýkrát zatipujeme, bratm. Donpapa. Dvojitý, prosím.

Holandsko - Argentína, MS vo futbale 2022
Foto: SITA/AP Photo/Francisco Seco

V Dohe prestáva už aj kaka smrdieť, dnes si v krajine miliardárskeho piesku prvýkrát zatipujeme, bratm. Donpapa. Dvojitý, prosím.

Maroko – Francúzsko

Futbal Maroka pripomína kobru v košíku. Špirtaš doň patykou, špirtaš, keď zrazu okuliarnatá vyskočí, bodne a teba vezie tisícdvestotrojka na ÁRO – s infúziou a už bez patyky. Môžeš tu ale písať selanky na Afriku, skôr preatletizovaná ako futbalová herná šaria borcov od Kasablanky konečne zažije džihád à la Mbappe a uslzené médiá naďalej zabásnia o futbalovom zázraku, na ktorý by si nikdy a len tak nepoložil kilko+ za lístok na štadión. 7 versus 1,55.

Argentína – Chorvátsko

Vatrenim verí len 18% tipérov, zložiť čulibrkov od Ohňovej zeme bude každopádne ľahšie ako tomu bolo naposledy proti neymarovcom. Chorvát si verí a rýchlostne i technicky má nato, aby ukopal pografitovaný otamendiho val, proti Holanďanom navyše infantilne uraziaci futbalový panteon. A spokojne si stavím aj nato, že Messi si kopne oveľa menej ako doteraz.

Do školy som chodil kopať do tašky, nie učiť sa, preto nie som vševed. Do komentu tak spoko pridaj svoj tip. Ak vyjde, na kupku v auguste berem ďalšiu rundu Donpapy.

Kataruj so mnou čoskoro zas, أصدقاء.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 300x300

Viac v Futbal