Sledujte nás

Futbal

Valentínske Spoza piva: Liga majstrov, 14. február 2023

Už je to dlouho Horste, čo zmese nevideli pri Lize majstrú. Ale už je dobre…

Brankár Sommer, Bayern Mníchov
Foto: SITA/AP Photo/Andreas Schaad

Valentínsky čas znamená dve tutovky: tou prvou je, že chlap bude doma počúvať vety na báze „Ide to celý rok, nemôžeš sa mi venovať aspoň tento večer?“, a tou druhou… a nie je to jedno? Dobrý deň, fitajte!

Timo

Paríž Saint-Germain – Bayern Mníchov

Neuer je zranený a aby toho nebolo málo, ešte aj urazený a pohádaný, lebo nik mu nenačúva. Máš pech chlape. Letné obdobie rozumej Sommer in da haus síce nesľubuje postávanie v strede ihriska, ale zaručene to nebude fiasko. Parížania skúsili mindgames, že Messi nedobre daco a Embapé ani hrať nebude. Pri dôležitosti zápasu a snahe vydrieť v LM konečne ušatú trofej by dnes šejkovia dokopali Kylianka na ihrisko i so zlomenu nohu.

Bayern je v kurze, Cancelo fičí jak za najlepších čias v bielomodrom a nech to skončí akokoľvek, odveta bude väčšia pecka, na to vsádzam. Štyri sáčky magnezka a tlakomer.

AC Miláno – Tottenham

V tomto zápase dá gól každý, kto sa dostane s loptou pred bránu a zachová si aspoň základné znalosti toho, že lopta patrí do siete. Conťáci budú motivovaní, milánski odhodlaní. Z toho môže byť päť gólov ale i remíza bez zásahu.

Peťo

Nastal čas, aby dinosaury ožili a tak sa ku klávesnici po časoch pracovne náročných vraciam s vervou do práce a tiež s Vervou Litvínov na mikine (jou, ček aut maj nju merč). Taký kambek sa nedá osláviť nijak inak, ako čerešničkou na torte hneď v úvodný večer, predstavením v Paríži. Ten druhý zápas aj tak nikoho nezaujíma a to už z princípu, pretože Sliepky z Londýna nezaujímajú nikoho.

Forma po katarských hodoch až do dnešního dňa naznačovala, že v tomto zápase nastúpia mužstva, ktoré nebudú chcieť vyhrať. Bayern by chcel remizovať, parížsky šalát prehrať. Vypadnúť. A potom sa v šatni pobiť. Presne tak to chodí v nadupaných mužstvách, rovnako ako v Partizáne Bardejov trinac roky dozadu za starších žiakov, vtedy pravil tréner Čeč: „Nedaj loptu nikemu, vežni ju pod pazuchu a ic domu!“ Takto nejako si predstavujem Paríž, keď nastúpi v plnke. Kauč Galtier to možno kričí na svojich rovnako, akurát žabožrútim jazykom.

Bayern vyzeral, že bude vzadu deravý, lebo kein Neuer. Ale keď bude na druhej strane len a len individualita (jako už neraz při veľkých zápasoch parizeru), tak Beyern može dozadu postaviť aj Handu z vyšnoho kinca. Tip 1:2 Bayern.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal