Prvý semifinálový zápas Ligy majstrov medzi dvoma futbalovými gigantmi sme zhrnuli v desiatich bodoch.
1. V deň, keď sa Rudiger rozhodol stať futbalistom, svet prestal veriť v rozprávky.
2. Ederson nerobí chyby ako De Gea, na Man City je ale krátky. Netvrdím, že by Pope či Ramsdale pekelicu od Viniho chytili, každopádne by si aspoň „šáhli“.
3. Grealish – Carvajal, jednu mastenicu v MMA, plíz. Stovka na Anglíka.
4. Camavinga je jediný borec na planéte, čo zoberie Bernardovi Silvovi loptu dvakrát za 90 minút.
5. Bernabeu nikdy nepískalo viac a dlhšie ako včera.
6. Kto trúchli, že Haaland bol nulový a čakal hetrik, potom je Rooney alebo dal rumov priveľa.
7. Keď sa v robote cítiš blbo, choď vystriedať Walkera a ustráž Vinicia.
8. Real La Ligu dávno vypustil, City može Liga majstrov v tesnom boji o domáci titul vycucať.
9. Keď začne VAR riešiť aj dvojcentimetrové outy meter nad čiarou, futbal skape načisto.
10. Skvelá hra dvoch odlišných štýlov nerieši, či hráš doma alebo vonku.
Držím futbalu palce v odvete. Nech Ligu majstrov vyhrá najlepší.
Futbal
-
Futbal
/ 2 dni dozaduMS 2026 z baru, časť osemnásta: Konečne začínajú ozajstné majstrovstvá sveta
Čechom chýbal pohyb bez lopty. Bohužiaľ aj s ňou. A keď som v prvej...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 2 dni dozaduMS 2026 z baru, časť sedemnásta: Futbalový rasizmus naživo
Penalta pre Ghanu proti Anglicku jak z encyklopédie, VARkari veru varili kávu.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 3 dni dozaduMS 2026 z baru, časť šestnásta: Ako by na MS obstáli naši Sokoli?
Má ešte niekto (spolu so mnou) tušák, že sa na tomto Mundiale nájde týpek,...
Od Stew Bee


