Sledujte nás

Anglicko

EPL: Futbalové hody na severe, ktoré nechceš minúť

Vo futbale je to ako v živote. Od krízy si často jednu prehru ďaleko. Vitaj znova za lamanč, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 11. kolo

Vo futbale je to ako v živote. Od krízy si často jednu prehru ďaleko. Vitaj znova za lamanč, kamarát.

Fulham – Man United

Ako vravel múdry z Old Trafford, miestnym Diablom už dávno nestačí amputovať píšťaly, treba operovať srdce. Osobne sa čudujem Ten Hagovi, že s materiálom, ktorý kope za United, ešte stále verí v obrat. Vizuálna i výsledková podvýživa bru/d/nofernandezovcov môže dnes na Craven Cottage zlomiť Holanďanovi vidly nadobro. Bo v čom zostáva Man United extratriedou je momentálne už len jeho história.

Man City – Bournemouth

Pakistanská čierna burza písala ešte včera pri City win 1,4, kto stihol klik za tisícku+, môže už dnes s Dolinkovou do Tesca na Latte. 

Newcastle – Arsenal

Toto je liga, toto nie je Carabao, lets get sharp, lads! V ikonickom meste slávneho hnedého piva, Stingovej muziky a jedinečného dialektu Geordie predvedie Arteta svoj stále neporazený kanón v najsledovanejšej prestrelke kola. História parku u svätého Jamesa núka tvrdé štatistiky a minimálne 0:1 pre Gunners. V doterajších 11 kolách strelil Arsenal 28 gólov, Newcastle 26, futbalové hody na severe zeme Wilka Dobyvateľa sľubujú 3 góly a viac. Toto nechceš minúť. Nketiah.

S pozdravom Keď sa cítíš favorit na papieri, nezabudni, že futbal hráš na tráve, sa s tebou lúčim a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko