Sledujte nás

Futbal

Laco Brosportbély: Prehra Strák bude znamenať ich exitus v lige kamiónov

Tak ako pred onehdy, aj dnes to ligomajstrovo šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl.

Liga majstrov 2023/24 - skupinová fáza, 5. kolo

Tak ako pred onehdy, aj dnes to ligomajstrovo šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl.

PSG – Newcastle

V Parku princov tipuje Opta 56%-nú výhru pre Mbappe comp. Prehra Strák dole na juhu bude znamenať ich exitus v lige kamiónov. Ktovie, či si to Howe v mene excelovania v domácej lige subliminálne aj nepraje.

Man City – Lipsko

Kompjúter Opta predikuje 70% výhru domácej modrej. Oba tímy už postupujú do vyraďovacej fázy. Vracia sa len ten, kto neverí brankárovi. Na Etihade neuverí nikto. Vsádzaj na góly.

Galatasaray – Man United

To, že vieš strihať atmosferické nožničky ešte neznamená, že nie si na spodku tabuľky ligy líg. V zemi slávnej Byzancie už teraz horí tráva, ak na nej Devils zadymia trencle, Ten Hag bude nosiť čapicu Peaky Blinders už len na domácom drne. 2,4 versus 2,7, oba tímy strelia gól.

Real Madrid – Neapol

Kurz, že Real nedá doma gól sa pri hypervýkonoch nejakého Bellinghama hýbe okolo tisícky, ak to riskneš za desať, pošli foto. Neapol potrebuje bodovať, ja potrebujem Porše v garáži. Čo myslíš, kto má k snom bližšie…

Bayern – Kodaň

Kejn či Kajn, najpozoruhodnejší týpek v Allianz Arena bude aj dnes nonšalantný Sané. Jeden doteraz nechápe, prečo ho Pepe vyhnal z raja. Kto u bavora zaplatí pred polnocou K.O. daň je jasné aj miestnemu traktoristovi Helmutovi. Kompulzórny cveng groša na Neuera.

Gurmánsky si vychutnaj dekoratívne herné elementy večera plného futbalových nuás a dočítania znova na Brosport/bely/, priateľu.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal