Sledujte nás

Anglicko

EPL: City to na Tottenham nikdy nevedeli

Život je ako futbal. V jednom i druhom sa musíš vyvarovať starých chýb. Aby si mohol robiť nové. Vitaj za lamanč, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 14. kolo

Život je ako futbal. V jednom i druhom sa musíš vyvarovať starých chýb. Aby si mohol robiť nové. Vitaj za lamanč, kamarát.

Arsenal – Wolves

Premierligový Arteta stratil z doprednosti, elegancie i šmrncu z minulej sezóny, slon Gunner je ale znova na vrchole stromčeka, nulový Havertz po góle opičkuje hejtrov a White sa od rozkoše čoskoro dá na modro. Wolves kopú vľavo, vpravo, hravo i dravo, ak sa vyvarujú futílnych chýb vzadu, nebudú na Emirates bez šance na bodík.

Newcastle – Man United

Zraneniami decimované Straky nevyšli proti PSG v Lige kamiónov posledných 32 minút na 27m od vlastnej brány, Livramento bol ale magický, Almiron boží a Pope ukázal, prečo Dúbravka je aj bude u pruhovaných večná dvojka. Potom ťa ale v skupine smrti zareže v 88.minúte Poliak s Varom a tebe ostáva veriť v svätého Onanu, že borec od United nezaváha s minelou za milión ani u teba v St.James parku.

Chelsea – Brighton

Pochetinovi Blues výkonnostne oscilujú medzi japonským šinkanzenom a hlasom Yoko Ono, či a čím prekvapia doma na SW6 London netušil ani Rišo v Dubaji po piatom henesy. Brighton je exhibičná šťuka ligy, keby mal lavičku ako také City, spoko ho nominujem na futbalového majstra Anglicka.

Liverpool – Fulham

Proti City vybehol najslabší Liverpool za posledných 100+ dní, keby Beker nechytil dve tutovky a nezafingoval sitcom pred Akanjiho trefou na 2:0, idú kloppovci domov so štvorkou. Londýnčanom z Craven Cottage ale najskôr rozbijú červení chalúpku už do polčasu.

Man City – Tottenham

Priam neuveriteľný kurz 10 na 10 rohov v zápase City – Liverpool naplnil skutkovú podstatu veci už okolo 58. minúty duelu na Etihad, keby mi nezrušili účet na Betfair, stovečka na večeru s Tabak v Bellevue je týždeň v kešeni. Alvarez pokazí 60 % lôpt, neperzistentne pôsobí pri góle súpera a Pepe aj tak 90 minút nevystrieda ani zubnú kefku. City to na Tottenham nikdy nevedeli, nadupaný Kohút navyše nemôže prehrať trikrát za sebou. Vsádzaj X2. Vianočný darček na Etihad bude vraj aj tak 3.liga.

S pozdravom, že najbohatší v Anglicku si keď sa voláš Imrich sa s tebou lúčim a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko