Sledujte nás

Futbal

Laco Brosportbély: Víťaz skupiny z Mníchova môže na starom Trafforde postaviť aj céčko

Tak ako pred onehdy, aj dnes to ligomajstrovo šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl.

Liga majstrov 2023/24 - skupinová fáza, 6. kolo

Tak ako pred onehdy, aj dnes to ligomajstrovo šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl.

Gólová precipitácia Bayernu v domácej lige kvapla naposledy iba vlastné slzy, päť kusov v bavorskej sieti, to ajhľa nepamätá ani miestny traktorista Helmut. Aj s domácimi vidlami Diablov pána Taaga to vyzerá skôr na prehadzovanie sena v Nižnom Tvarožci ako na cizelované selfíčko pred Divadlom snov, Rashford inklinuje v zmar, Martial konvertuje v ničotu, Antony dá pred zápasom kolenačky otčenáš, aby pár hodín na to zase zbil manželku. V pekle červeného Mančestru potom poľahky i letmo vynikne aj pragmatickokonvenčný Mekgajver. 

Víťaz skupiny z Allianz Areny môže na starom Trafforde postaviť aj céčko, naopak, miestny voj musí vyhrať a spoliehať na ďalšiu koincidenciu tej najšťastnejšej z fortún. Večer za lamanč ťažko predikovať excesívnu hernú hypertenziu, to skôr pokus o neinflačne suficientnú hypermodernu. Fanúšik ligy kamiónov každopádne verí v altruisticky brúsený diamant večného šarmu hry hier.

Gurmánsky si vychutnaj dekoratívne herné elementy večera plného futbalových nuás a dočítania znova na Brosport/bely/, priateľu.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal