Sledujte nás

Anglicko

EPL: Na Etihad Stadium vsádzaj na Palmera

Vieš, čo povie ministerka v Dubaji, keď jej ťahá na kríže? It is pulling on my crucifixes. Vitaj za lamanč, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 25. kolo

Vieš, čo povie ministerka v Dubaji, keď jej ťahá na kríže? It is pulling on my crucifixes. Vitaj za lamanč, kamarát.

Brentford – Liverpool

U včeličkárov kope Klopp, otvor pivko, zahoď mop. Pri 5 versus 1,6 na Nuneza vsaď, dobre sa ver budeš mať. Tutovica ako slivovica. Bo kým príde nedeľa, Vandajk pôjde do čela.

Burnley – Arsenal

Kým babka natrie Ramu na vianočku, skolí Arsenal domáce Clarets z predposleného miesta tabuľky pri 10 vs 1,3. Ak na artetovcov nenájde niekto čím skôr antidótum, v máji vyhrajú titul. Sakra.

Tottenham – Wolverhampton

Spurs sú nevyspytateľní ako nedeľný prd v tesilákoch z Prioru, Richarlison však konečne chytil Sonov flow a pri 1,5 vs 5 nakŕmi Vlky olovom. M ako Maddison.

Man City – Chelsea

Načo kopať 70 minút na bránu, keď môžeš hrať bago, povedal si Cityzen naposledy proti Evertonu – taký Nunez by si namojveru nekopol ani v Lutonskom béčku. Ederson musí skôr či neskôr preč, ak Skyblues na konci dňa skolabujú v Premier League aj v Champions League, bude to kvôli brazílkovi. Na Etihad Stadium vsádzaj pri 1,3 vs 8,5 /že coo?/ na Palmera. Ak Pepe znova preženie s trpezlivosťou, zaručene prehrá.

A vieš, čo povie naša blondka v Dubaji, keď bude načase z dovolenky odísť? It is tallest clock to go. Uži víkend a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko