Sledujte nás

Anglicko

EPL: Havertza poprosím na lavičku

Vieš, čo povie šťuka, keď sa prvýkrát v živote dostane k mikrofónu na rybárskych pretekoch? Jes, éter!

Premier League 2023 / 2024 - 24. kolo

Vieš, čo povie šťuka, keď sa prvýkrát v živote dostane k mikrofónu na rybárskych pretekoch? Jes, éter!… Vitaj za lamanč, kamarát.

Man City – Everton

Keď ti medveď žerie z ruky, najskôr ti bude žrať aj z nohy. A keď pepeovci zožerú Everton, 66%-ná pravdepodobnosť, že sa stanú futbalovými majstrami Anglicka stúpne tesne pod stovku. To ale iba ak sa konečne zobudí aj škeriaci sa Haaland.

Liverpool – Burnley

Jaké dresy, taká hra, aj podľa Keana boli kankalinkoví kloppovci naposledy na Arsenale takí zlí, že horší nemohli. Že ale Liverpool kope najnebezpečnejší futbal stále platí, Burnley boys dnes odídu z Anfield so 4+.

West Ham – Arsenal

Bitka na východe Londýna, na ktorú sa nedá netešiť. Miestne Kladivo akoby strácalo šmrnc, v danom status quo bude tak jeho sen rozbiť doma Artetovi kanón najskôr v rovine sureality. Havertza poprosím na lavičku. Najlepšie do konca sezóny.

Aston Villa – Man United

Ďalšia šleha kola, zápas pravdy, ktorý nechceš minúť. Zdolať doma Villu je ťažšie ako presvedčiť Huljaka že nie je medveď, United idú každopádne hore a ak Mekgajver znova nezakopne o krtka, uhrá v Birminghame remízu.

Sláva je ako kaviár. Je super ho jesť, keď ho ale máš každý deň… šak vieš. Uži futbal a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko