Sledujte nás

Futbal

Liga majstrov: Ligové čísla aj výkony idú nabok

Veličenstvo Futbal celebruje pontifikálnu liturgiu, zasyč plecháč a zážitoček, kamarát.

Liga majstrov 2023/2024, štvrťfinálové súboje č. 1

Šopenauer vravel, že ktokoľvek píše pre hlupákov, vždy nájde obrovské publikum. Preto som celkom rád, že nás tu je dohromady furt okolo 5. Muhehe. Vitaj v Lige kamiónov, bratm!

Arsenal – Bayern Mníchov

Domácoligové čísla jedného i druhého aktéra dnes nabok, Liga majstrov je iné kino, s inými pravidlami a predovšetkým o minimálnom časovom priestore napraviť chybu, čo čochvíľa urobíš.

Gunners sú nabúchaní jak dekolt Salmy Hayek, keby mi pred rokom a pol niekto povedal, že nastúpia proti Bavorom v Lige kamiónov ako vyslnení favoriti, pošlem ho ešte po jedno. Naopak, v súčasnej mentálnej schizofrénii Tuchelovcov neverí Bayernu už ani Timo s Martinom, bez Leroya Saneho a Kingsley Comana ani Taraba s puškou v lese. Na Emitares údajne neprdne Mníchov trenku. Či?

Real Madrid – Man City

V metropole Španielska bombovica ligy topiacich sa v zlate, ktorú si zaručene nenechá ujsť ani miestny kráľ Filip VI, ani 87% futbalovej planéty. Cityzens v tejto sezóne nepresviedčajú dominanciou ako za čias Mahreza a Gundogana, okrem postavenia v tabuľke to okrem iného dokazuje aj počet ich strelených a obdržaných gólov. Šejkovci sú zároveň jediným tímom na svete, čo v domácej lige vedie 87:13 na držanie lopty, a zároveň prehráva 0:1 /Crystal Palace/. Ak Pepe neobjaví taktiku jak zastaviť svetelnú rýchlosť protiútoku Ancelotiho Pusiniek, roztrhá táto Diasa s Ricom a spol na cáry. Už teraz sa budím mokrý zo sna.

Real strelí tri. Za desať.

Veličenstvo Futbal celebruje pontifikálnu liturgiu, zasyč plecháč a zážitoček, kamarát.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Futbal