Sledujte nás

Anglicko

EPL: Raz vyhráš, inokedy si Man United

Dovtedy som bol škaredý, kým nezbadala moje auto. Štartuje ďalšie kolo ligy líg, ide sa za kanál, slečna. Bratu, šup šup aj ty do kufra.

Premier League 2023 / 2024 - 32. kolo

Dovtedy som bol škaredý, kým nezbadala moje auto. Štartuje ďalšie kolo ligy líg, ide sa za kanál, slečna. Bratu, šup šup aj ty do kufra.

Crystal Palace – Man City

Foden je génius, expresívami Laca Bé bude herná synergia City pri Temži eradikujúca a skrz vlastnú taktickú evolúciu dospeje ku klimaxu absolútnej futbalovej vizualizácie. Či to bude stačiť na všetky body nevedno, ak sa tak nestane, šejkovci môžu spoko zbaliť polovičky a čop čop do plavok k Zadaru.

Aston Villa – Brentford

Birminghamská víla bez McGinna a Oliho Watkinsa šušlala naposledy jag babka čo stratila dedkovu protézu, dnes ale vo Villa Parku domáca enkláva najskôr späť s oboma oporami v zostave. Ožívajúci Brentford to bude mať v druhom najväčšom meste krajiny Vilka Dobyvateľa ťažšie ako medveď v slovenskom lese. Villa neprehrá.

Brighton – Arsenal

V meste kopcovitých ulíc, dobrej muziky a raja LGBTxyz+ rozkope Arsenal najskôr plný bar, potom kopne zo štyri ginesy a odvezie domov plnú nádrž. Aj so stripérkami.

Man United – Liverpool

Ako sa vraví, raz vyhráš, inokedy si man junaitid, ak ale ešte niekto môže zastaviť kloppovu križiacku výpravu za titulom, tak potom megvajerovci v Divadle ozajstných snov. Možno zázrakom a v scifi, keď ale vedieš v 99. minúte o gól a nakoniec utrieš gamby, potom si svedkom futbalovej mágie, kde sa udeje všetko.

Nič nie je atraktívnejšie ako žena vo futbalovom drese. Prípadne bez neho.

Dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Anglicko