Sledujte nás

Anglicko

EPL: U Mersey boys platí to, čo pri Gunners

Čo ťa nezabije, to sa určite posnaží zabiť ťa znova. Ak chceš špekulovať ako to všetko v krajine Wilka Dobyvateľa nakoniec dopadne, poď znova za kanál, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 34. kolo

Čo ťa nezabije, to sa určite posnaží zabiť ťa znova. Ak chceš špekulovať ako to všetko v krajine Wilka Dobyvateľa nakoniec dopadne, poď znova za kanál, kamarát.

Man City – Chelsea (semifinále FA Cup)

Reči do médií o tom, že eliminuješ fyzickú i mentálnu bolesť po vypadnutí s Realom Madrid v Lige majstrov sú jedna vec, realita, že si si hrabol na dno, vrátane predĺženia, druhá. City v stredu na Etihade herne doslova zneuctili madridské pusinky, v závere únavou striedali Haalanda i Bruyneho, ktorí potom kardinálne chýbali pri penaltách. Záťaž na tímy hrajúce 3 či 4 súťaže musí byť enormná, pozri sa len na taký Liverpool. 

Dnes na Wembley jasná výhoda pre londýnsku modrú môže na konci dňa rozhodnúť o tom, že šejk behom týždňa stratí nádej na ďalšiu trofej. Palmer kope v exkluzívnej forme, ak sa znova „nepobije“ o loptu s Jacksonom, Chelsea pôjde ďalej pri 3,35 vo Fortune.

Wolverhampton – Arsenal

I Arsenal pil v Lige šampiónov pohár blenu do dna, ak si tak spočítaš, koľkým ľuďom na konci sezóny spôsobí futbal radosť a koľkým bolesť, vyjde ti to zhruba na 1:23. Arsenal nesmie s Vlkmi prehrať, titul anglického futbalového kráľa bude navždy preč. Túto sezónu určite.

Fulham – Liverpool

Oddýchnutí Chalupári i zdanlivou /?/ krízou z vyčerpania drvení kloppovci ukážu na Craven Cottage ofenzívnu modernu. U Mersey boys platí to, čo pri Gunners. Prehra je neprípustná. Virgil apeluje na fanúšikov – nikdy sme vás nepotrebovali viac.

Najnapínavejšie je to vždy na konci. Či už v živote, či v hre. Uži si oboje a dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko