Sledujte nás

Anglicko

EPL: Prehrá City titul vďaka skóre?

Skeptik vraví, že ľudstvo sedí v aute, ktoré sa rúti na tehlovú stenu. A každý sa háda, kde bude sedieť. Kým narazíme, poďme ešte za lamanč, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 36. kolo

Skeptik vraví, že ľudstvo sedí v aute, ktoré sa rúti na tehlovú stenu. A každý sa háda, kde bude sedieť. Kým narazíme, poďme ešte za lamanč, kamarát.

Arsenal – Bournemouth

V posledných 15-ich dueloch vyhrali Čerešničkári proti Gunners jedinýkrát. Všetci vieme, o čo sa navyše v posledných troch šikanách ligy kope, na Emirátoch to bude futbal viac o hlave ako o somatike. Arsenal zaručene neprehrá. A strelí tri góly.

Man City – Wolverhampton

Ďalší imperatív drží v kabíne bledomodrej skvadry Guardiola. Ak vyhrá všetky štyri zostávajúce zápasy, stane sa historicky a unikátne štvrtýkrát v rade futbalovým kráľom Anglicka. A to že je bratm pretlak na lebeň väčší jag v estevečke za vlády tety Š. Keď to však dáva ona, môže aj Pepe. Vlky kopú v pohode a podľa vlastných slov sa cítia oddýchnuté a pripravené natrhnúť už trochu unaveno-vajatavému úradujúcemu majstrovi gluteus.

Žeby remíza? Prehrá City titul vďaka skóre?

Liverpool – Tottenham

Súboj zranených, ani nie tak fyzicky, ako mentálne. Asi si rozumieme. Tottenham pustil dôležité zápasy, Liverpool sa kruší jag vianočný koláčik na prvého mája. Súboj na ostrie noža a o dosť veľa, súboj o nádej a česť, súboj o narovnanie pokriveného, to ozaj nechceš minúť. Góly padnú na obe strany, Shearer vraví tutovka.

Užívaj spanilú jazdu životom a zdob ho radosťou. Fatalista aj tak vraví, že čo bude, aj tak malo byť. Dopremeirligotania, kamarát.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko