Sledujte nás

Hokej

MS v hokeji 2024: Favoriti podľa kurzov v stávkových kanceláriách 

Kto sú podľa kurzov v stávkových kanceláriách najväčší favoriti na zisk titulu a kde môžete sledovať zápasy naživo?

MS v hokeji 2024 - Praha, Ostrava

Už v piatok 10. mája štartujú hokejové majstrovstvá sveta, ktoré tento rok hostia české mestá Praha a Ostrava. Kto sú podľa kurzov v stávkových kanceláriách najväčší favoriti na zisk titulu a kde môžete sledovať zápasy naživo? Všetky informácie vám prinášame v tomto článku. 

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024 – informácie, skupiny

Svetový šampionát sa koná od 10. do 26. mája v českých mestách Praha a Ostrava. Tradične bude hrať 16 tímov, ktoré sú rozdelené do dvoch skupín. Skupinu A hostí pražská O2 aréna a predstavia sa v nej domáce Česko, Kanada, Fínsko, Švajčiarsko, Dánsko, Nórsko, Rakúsko a Veľká Británia. 

Dejiskom zápasov skupiny B je Ostravar aréna v Ostrave. Tam budú môcť fanúšikovia sledovať Slovensko, USA, Švédsko, Nemecko, Lotyšsko, Kazachstan, Francúzsko a Poľsko.

Hokej: MS 2024 – najväčší favoriti na titul + kurzy na celkové víťazstvo Slovenska

Kurzy na celkové umiestnenie na tohtoročných majstrovstvách nájdete vo všetkých stávkových kanceláriách. Tie sa zhodujú, že tromi najväčšími favoritmi na celkové víťazstvo sú Kanada, USA a Švédsko, ktorí majú len minimálne odchýlky. Niet sa čomu diviť, veď v ich zostavách sa nachádza množstvo veľkých mien z NHL.

Napríklad v Tipsporte vypísali na všetkých troch rovnaký kurz 4,10. Fortuna, DOXXbet či SYNOT TIP mierne favorizujú Kanadu a Niké dáva rovnaké šance Kanade aj USA. 

Chcete si staviť na celkového víťaza MS, no neviete, ako na to? V tom prípade vám skvelo poslúži článok Ako tipovať na MS v hokeji. Cenné informácie v ňom nájdu tipérski nováčikovia, ale aj ostrieľaní harcovníci.

V nasledujúcej tabuľke vám prinášame kurzy v jednotlivých stávkových kanceláriách na piatich najväčších favoritov turnaja. Nájdete v nej aj kurzy na celkové víťazstvo Slovenska.

MS v hokeji 2024: Kurzy na celkové víťazstvo (8. 5.)
KrajinaTipsport Fortuna DOXXbet SYNOT TIPNiké
Kanada4,104,004,003,904,20
USA4,104,204,253,954,20
Švédsko4,104,104,253,954,50
Fínsko8,208,408,007,857,50
Česko8,508,508,508,007,15
Slovensko20,0020,0020,0034,0022,00

Svetový šampionát v hokeji 2024 – kde sa oplatí tipovať

Ak premýšľate, v ktorej stávkovej kancelárii sa oplatí staviť si na celkového víťaza, tabuľka vyššie vám prezradí, kde je najlepší kurz na vášho favorita. Očakávate, že Kanada obháji zlato? Potom sa najviac oplatí podať v Niké. 

V prípade, že ste naozaj zarytý fanúšik a veríte slovenským reprezentantom, zďaleka najlukratívnejší kurz má SYNOT TIP. No pri rozhodovaní vám pomôžu aj benefity jednotlivých stávkových kancelárií, ako stávky bez rizika či bonusy ku vkladu. Prečítajte si článok o všetkých bonusoch a objavte tie, ktoré vám najviac vyhovujú.

Kde sledovať MS v hokeji 2024 naživo? TV prenos a online stream

Keď sme už spomínali benefity, ktoré ponúkajú stávkové kancelárie, Tipsport si pre hokejových priaznivcov pripravil špeciálnu akciu – bude vysielať všetky zápasy tohtoročných majstrovstiev. 

V televízii čaká fanúšikov zmena, keďže MS nepôjdu tradične na RTVS, ale práva na päť rokov získala spoločnosť JOJ Group. To znamená, že duely si budete môcť pozrieť na kanáloch JOJ, JOJ Plus a JOJ Šport. TV JOJ bude dávať všetky stretnutia Slovenska.

Návod, ako sledovať MS na Tipsporte, a celý televízny program nájdete TU.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Hokej