Povedal som frajerke, že môže nosiť minisukňu. Strašne sa urazila. Vitaj za kanálom, kamarát.
Bournemouth – Liverpool
Možno silné Latte, ak ale niekto môže doma zbaviť favorita od Mersey (aj) všetkých bodov, potom domáci čerešničkári. Vibe, flow a drive, v preklade Kerkes, Kluivert, Semenyo kopú v nadživotnej forme, či to bude stačiť na liverpoolsky valec rozhoduj pri 4,7 versus 1,7.
Newcastle – Fulham
Ďalší zraz ťažkých vagónov na severe zeme Wilka Dobyvateľa a devastačná strelecká forma Isaaca. Pri 1,7 versus 4,7 je predpokladať, že Straka pustí doma perie odvážnejšie než Bombic s pravačkou hore.
Arsenal – Man City
Nepamätám, kedy boli Gunners jasným favoritom, 2.1 versus 3.45 sú však v danom stave bytia čísla s logickou reflexiou reality. City v druhom polčase proti Brugám prekvapili, tlak Arsenalu od 61.minúty dnes ale nevydržia. Zn.Jagfurt.
Tú minisukňu som jej dovolil nosiť v kabelke. Asi preto. Dopremierligotania, kamarát.
Anglicko
Keď je kôň v kŕči, kope najviac
Ostatné športy
Ja a moja ketóza
Ostatné športy
Ja a moja ketóza
Ostatné športy
O športe a autizme, časť druhá
Ostatné športy
O športe a autizme, časť prvá
Futbal
-
Anglicko
/ 1 deň dozaduKeď je kôň v kŕči, kope najviac
Vieš názov ktorej firmy nosí na dresoch Tottenham? Pomôžem. AIA... Vitaj za lamanč, kámo.
Od Stew Bee -
Anglicko
/ 4 dni dozaduBurnley – Man City: Slabý súper existuje iba v tvojej mysli
Vieš aký je rozdiel medzi zubom múdrosti a Burnley? Obaja sú istý čas funkční...
Od Stew Bee -
Anglicko
/ 1 týždeň dozaduV nedeľu večer nechceš na pohotovosť, lebo ti nebude mať kto poriadne odoperovať ani slepák
Cieľom vraj nie je víťazstvo, cieľom je priblížiť sa dokonalosti. Wengerov výrok o futbalovom...
Od Stew Bee

