Sledujte nás

Analýzy

WBA – EVERTON … PREMIER LEAGUE 2013/2014, 22.kolo

1508148_10201922457237984_382262611_nTipérske straty po včerajšom výkone Liverpoolu, Atletica a Barcelony ranili, možno preboleli alebo rovno zabili. Preživší, skaličení, nepoučiteľní a tí s narušeným by-passom kombinovaným Neurolom skúsia dobyť štastenu znova a dnes. A poniektorí potom už a najskôr nikdy…Heh.

West Brom je ako jojo, momentálne skôr dole ako hore, už len vedieť, či práve stúpa alebo naopak. Z 12-ich posledných zápasov vo všetkých súťažiach jediná výhra, 7 miest v tabuľke nižšie ako o tomto čase pred rokom, čierno-bieli dnes navyše prvýkrát v Premier League s novým koučom Pepe Melom, ktorého vyhodili z Realu Betis. Albion sa zdá byť bez potenciálnej palebnej sily v útoku, Victor Anichebe i Stephane Sessegnon nie sú po zranení úplne fit, Shane Long odišiel kopnúť štastie Tigrom v Hulle. Najväčšia slabina pruhovaných a najväčšie pokušenie tipéra zároveň – staviť proti Albionu. I keď Anelka je Anelka – práve proti Evertonu sa borec v svojej bohatej histórii futbalového globetrottera trafil až 8-krát. Veľmi dôležitý detail, kto hral čo len dedinskú ligu vie, o čom hovorím.

Everton parí valec ako kedysi Toffees z rokov 1978-79, v 21 dueloch inkasovali martinezovci iba 19 gólov, 3 body by ich dnes na Hawthorns navyše poslali nad štvrtý Liverpool. Neistota vkladu na modrých však pani jest, kalašnikov v kopačke Romelu Lukaku sa zasekol a úspešne štekol v posledných 8-ich zápoleniach iba raz. Spomeňte si na včerajšiu “muku” Messiho a vzdychnite so mnou “Babo, raď”.

Hráme vabank. 100e na Everton … Pri 2.06. A prichystajte si druhú polku Neurolu…

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Analýzy