Článok Futbal – športová popmusic nejako nenašiel pochopenie u širšej verejnosti, ale ja to ešte nevzdávam a na tento príspevok som sa nechal inšpirovať skvelým videom od IT Crowd.
Ak nemáte problém s angličtinou odporúčam pozrieť
Tu je približný preklad obrázku : Úúú kopol do lopty, a teraz je lopta inde. Ten muž ju má teraz. To je ale zaujímavý vývoj. Možno aj on kopne do lopty. Vskutku tak urobil a očividne si to zaslúži potlesk.
K tomu veľmi ani je čo dodať. Futbal pohľad naozaj neteší. Uznávam, sú aj pekné góly (Van Persieho superman), ale úprimne, najprv si musia diváci vytrpieť 10 minút nahrávok na polovici ihriska a potom možno. Ešte raz, potom možno niekto kopne na bránu a možno aj trafí. Samozrejme, ak uznávate pomalosť a monotónnosť, tak ste našli ten správny šport.
Moje riešenie na intráku je, že vždy, keď chalani pozerajú futbal a zakričia, tak sa pozriem čo sa deje.
Váš Dano.
Futbal
-
Anglicko
/ 1 týždeň dozaduTelenovela nového ročníka Premier League práve prestrela na stôl
Vieš, prečo sa v Anglicku kope najlepšia futbalová liga na svete? Nie sú tu...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 1 týždeň dozaduPartizán Bardejov – Spartak Medzev: Partizán je späť v lige číslo tri
Vonku praženica jak v mieškoch pána Greya, len odtieňov nie je 50 sivých, skôr...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 1 mesiac dozaduMS 2026 z baru, časť posledná: Futbalový Manitou je spravodlivý
Titul majstra sveta získal tím, na ktorého hernú perfekciu nenašiel za veľkou mlákou protizbraň...
Od Stew Bee

