Sledujte nás

Analýzy

WORLD CUP 2014, 19.jún

qqqqqqqqqqq„Nemám rád nič, čo je anglické. Počasie, jedlo, futbal”. Jasné, zato my ťa všetci iba a len milujeme, Mario… Ty cipe.

KOLUMBIA – POBREŽIE DROGBOVINY

Už keď popíjal Wilfried desinu U Fleku mi bolo jasné, že to je na Prahu až priveľký pán. Futbalová ozdoba, hrajko, silák, technik, makenýn. Jeden z mála futbalistov, ktorí hrajú geniálne aj bez lopty, uvidíte na Estadio Nacional v Brasilii i dnes. S Didierom je Wilfried Bony smrtonosný tandem, ktorý proti Krištofom z Kolumbie nemôže prehrať. Prvý vzájomný zápas súperov vôbec.

URUGUAY – ANGLICKO

Naposledy som videl hrať Stevena proti Suarezovi keď kopali na Anfield bago, zato liverpoolsku superdvojku SaS Sturridge-Suarez proti sebe ešte nikdy. Uruguay pripomínal v svojom prvom zápase na Mundiale 2014 Messnera po zostupe z Nanga Parbat, belasým som onehdy z duše prial aj brazílske omrzliny s amputačkou ako bonus. Presne ako v Arena de Sao Paulo dnes. Karambaaa.

Sturridge Sterling Rooney. Must.

JAPONSKO – GRÉCKO

Estadio das Dunas v Natale dnes na jednej strane s džepän viktor kompany s Keisuke Hondom, na druhej s helénskymi nulingermi z Grcka s už si ani nepamätám kým. Keď hrajú dvaja to isté, nemusí to byť hneď remíza. Dnes aj keď teda nebudú, to najskôr bude.

Dočítania, amigos.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Reklama

Futbal

Reklama Podcast Spoza piva banner 300x300

Viac v Analýzy