Sledujte nás

Futbal

KANE you believe it?

Pokiaľ ste sa včera práve nevyžívali v oligofrenických úchylákoch na štadióne Gradski v Podgorici, tak potom krst futbalového princa Harryho v zemi Albionu vo Wembley bol skoro v tom istom čase a bez debát kvalifikačným zážitkom dňa. Dvadsaťjedenročný „borec vyrobený z gólov“ a bostonská mlátička z Tottenhamu /29 gólov/ vstúpil do diania kvalifikačného zápasu skupiny E proti Litve v 72.minúte a potreboval na svoj prvý zásah pri svojom debute v drese anglických Levov čas, za ktorý nestihnete dať päť šlukov z marlborky. Sedemdesiatdeväť sekúnd, tri dotyky, jedna rozprávka a 11 487 twítov od Himalájí cez rovníkovú Guineu až po južný Pacifik za jedinú minútu. KANE you believe it? Anglicko práve zrodilo tú najnenápadnejšiu hviezdu v súčasnom futbalovom vesmíre.

Harry Kane sa narodil na rieke Ching v regióne Chingford, odkiaľ to máte na londýnsky Charing Cross asi 15 kiláskov. Kde bude stáť jeho socha sa ešte nevie.

V 11-ich kope za Tottenhamskú mlaď a dnes je jej zrejmým produktom. Nová sezóna, „godbaj Spurs“, tutovka pri 1.02.

V popise jeho hry z r.2013 nájdete o týpkovi bez excesívne-infantilného atramentu pod kožou i to, že pri svojich 188 centimetroch je slabý v hre hlavou. „Past simple“ je v Angličtine to, čo bolo a už nie je. A stopercentne nebude.

Neprajníci vravia, že Harry je futbalista s najväčšou hlavou na svete. Povedzte, koľkí by ste ju dnes nechceli /ne/mať.

Je skromný, citlivý s nohami na zemi. Aspoň toľko o Harrym bývalý manažér Spurs David Pleat.

Je rozdiel milovať futbal a milovať byť futbalistom. Aspoň toľko vo všeobecnosti nateraz ja.

BLOODY GOOD LUCK, HARRY.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal