Sledujte nás

Futbal

Liga majstrov /utorok/

REAL MADRID – SHAKHTAR DONECK … Skupina A

Madridské BBC v útoku je späť a pri súčasnej zverskej Ronaldovej forme si zrovna dnes na Bernabeu môže želať zahrať fodbálek o milióny iba ak ozajstný chlap-hrdina, prípadne dub-stroj. Ukrajinský Šachťar má na sakrálnej tráve kráľov z Realu šancu vyhrať jeden zápas z 18-ich, dve euríčka na baníkov milionardára Rinata Achmetova zabolia určite menej jak kurie oko na mieškoch.

PSV – MAN UNITED … Skupina B

Keď máte 29 a kopete navyše futbal, zraníte sa už aj pri písaní esemesky, dnes to na Philips Stadium musia Diabli uhrať bez Wayna. Memphis Depay nastupuje proti bývalému klubu a pri svojom futbalovom vertikalizme s 99%-nou pravdepodobnosťou skóruje. Karmu neoklame ani futbal. Kurzy 3.3 versus 2.4. C´mon you Devils!

MAN CITY – JUVENTUS … Skupina D

Džidži Buffon vraví „postrážte mi 16-ku, zvyšok chytím“, v Seria A má ale Juve po troch kolách jediný bod, veriť tak slovám 37-ročného matadora bude večer na Etihade asi ako dúfať, že sa vám v Bahrajne urodia bandurky. Aguero je mimo hru, to už ale nie Raheem Sterling a David Silva, pri súčasnom urvanom vagóne kvality v modrom Manchestri kopú SkyBlues na výhru pri 1.8, talianskym feferónkam súdi šance číslo 5.6.

Dopo doči…

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 300x300

Viac v Futbal