Sledujte nás

Futbal

REAL MADRID – ATL MADRID … La Liga

Real býval klubom vládnucej triedy, Atletico skôr výberom robotníkov, Real prezentoval politiku konzervatívcov, Atletico doménu rebelov a ľavice. I keď sú tieto časy a ideológie s nimi dávno preč, vyše 3-miliónová španielska kapitola ostala rozdelená na dva futbalové kmene dodnes.

Zinedineovci spadli v Primera Division deväť bodov za katalánsku blaugranu, CR7 však ostáva verný mediálnemu tréningu a naučenej „slovanistickej“ formulke o nádeji, čo vraj zomiera posledná. Los blancos sú 13 kôl pred koncom súťaže v tabuľke navyše i bod za dnešným rivalom, nevydarená „šesťbodovka“ na Santiago Bernabeu by tak mohla bielym na domácej hrude ireverzibilne trhnúť baleríny. Posledných päť vzájomných ligových stretnutí Real nepoložil Atletico na lopatky ani raz, čo je doba historicky najdlhšia vôbec. Simeone bol vždy líška a 12-ty hráč v červeno-bielych pruhoch.

Real bez Garetha Balea a Pepeho, Karim Benzema a Marcelo vyzerajú fit.

1.9 versus 4.9 velí jasne, idem Nevýhra /LAY/ REAL, nateraz za 10. InPlayisti vedia čo v prípade, že Céerko prekopne pri 0:0 Oblaka kdesi v 23.minúte ako prvý.

Real vs Atletico - BROsport.sk

Vidíme sa v Madride, amigos.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika na EURO 2024 - 300x300

Futbal

Euro s bonusom 30 € za registráciu v Tipsporte - 300x300

Viac v Futbal