Sledujte nás

Anglicko

BPL 2015/16 … 28.kolo /streda/

Dnes na úvod otázka. Viete, kto je šéfom NATO? Stovka, že to nedáte. Päť sekúnd. Štyri…

ARSENAL – SWANSEA

Ťažko predpokladať, žeby Gunners čakali dva škaredé dni za sebou, po plašení tieňov na Old Trafford sa doma na Emirátoch od wengerovcov jednoznačne čaká futbalová satisfakcia, o to viac, že Labute majú v tejto sezóne plné perie práce prežiť medzi elitou. 3:1.

WEST HAM – TOTTENHAM

Bitka London boyz v ofenzívnej kopačke kola, Payet versus Kane, Bilic versus Pochettino, 4 versus 2. Ak túžite v bublinkovom Upton Parku silou mocou na niekoho staviť, pamätajte, že sú dni, kedy víťazom ostáva ten, kto prehral najmenej. 2:2.

MAN UNITED – WATFORD

Divadlo /v tejto sezóne dosť defenzívnych/ snov ostrambalo naposledy Gunners a proti desiatemu Watfordu neberie nič len plné body. /C/rashfordovi už pripálkovali 15ku za týždeň, Martial ukáže uzdravený sval a Louis van Fall si konečne vypral gate a chystá údajne ďalšiu vkĺzačku. Ak Devils zahrajú znova herný štýl ala Leicester s typickou rýchlou hrou od nohy ako naposledy, Watford expiruje do polčasu. 1:1.

LIVERPOOL – MAN CITY

Coutinhovi som vždy vravel nebrzď rozbeh pri penalte, tip že Capital One Cup vyhrá Toure bol ale tutovkou. Joke. Premier League je viac ako pohár, súčasný LFC ale zatiaľ nie viac ako šejk Mansour. Bohužiaľ. 2:2.

Stoltenberga mohol dať jeden Slovák z 93-och. Nefrajerujem, keď sa ma to včera pýtali, tiež som bol 94-ty…

Dopodoči, amigas.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko