Sledujte nás

Anglicko

EPL: Víťaz je ten, čo prehrá najmenej

Keď som si prečítal cifru, ktorú zarobí Oscar za sedem dní kdesi medzi Jang-c’-ťiang a Chuang-che, zaváhal som, či ešte zostanem pri Premier League. So far so good…

MANCHESTER CITY – ARSENAL

Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne, šnúra neporaziteľnosti Arsenalu rupla pred pár dňami v Goodison Parku jak Gundoganove kolenné ligamenty. Everton prekopal Gunners v počte striel i počte rohov /14:9, 8:3/, strata vedenia 0:1, a na konci dňa i všetkých bodov ešte môže stáť Wengera v máji 2017 pár nepekne prebdených nocí. To hlavne keď zistí, že mu chýba k titulu presne jeden bod. S výkonom ako proti Evertonu dnes budú mať Delostrelci na Etihad jedninú šancu. Tú nulovú.

Pepeho Blueshakes nespravili v predchádzajúcich kolách čo i bod ani proti Chelsea ani proti Spurs, nedeľňajšia trefa mimo býčie oko na domácom drne proti ďalšiemu favoritovi z top 5 by mohla Citizens pred výletom na Anfield Road položiť psychicky už dosť dole. Najväčšiu slabinu Skyblues nehľadajte v strate Aguera, to skôr v mužovi, čo kúpili Pepemu šejkovia do brány. Na ozdobu.

Šance na papieri píšu 2.2 versus 3.6, tipnem si 2:2. Podobné „tutovo-remízové“ duely snujú osud intríg najluxusnejších parametrov, pri InPlay stávkach sa určite nezlakomte na veľké výhry. Víťaz môže byť nakoniec práve ten, kto prehrá najmenej.

Dopremierligotania, amigos…

Viac v Anglicko