Sledujte nás

Anglicko

EPL: Netipuj, keď nevieš po anglicky

Pokiaľ u vás po Vianociach ostala vypasená i ručička na váhe, poďte radšej na futbal.

Jamie Vardy - Leicester
Foto: SITA/AP Photo/Frank Augstein, Pool

Ak chceš psa jesť, paličky si nájdeš. Pokiaľ ale u vás po Vianociach ostala vypasená i ručička na váhe, poďte radšej na futbal. Volá znova Premier League, priatelia.

Crystal Palace – Leicester

Hodgsonovci prepli do decembrového štádia nemáš kovid – nemáš body a doma v Selhurst Parku tak podvečer kopú za všetky tri pri 3,7. Keď dokážeš zjesť 15 DRU tyčiniek za 60 sekúnd, polož lóve proti Vardyho líškam a choď sa radovať.

Chelsea – Aston Villa

Tipnúť výsledok duelu na SW6 London napriek relatívne zrejmým kurzom 1.7 vs 4.7 bude zradnejšie jak bezzubému vysloviť Sisa Sklovska. Pokiaľ som veril, že Timo strelí za Blues dodnes minimálne desať kusov, potom že sklamanie. Chelsea neprehrá, Villa nevyhrá, to už radšej vsaď nato, že Jacka Dží pošle súper na trávu už do polčasu viac ako sedemkrát.

Everton – Manchester City

V Goodison parku 6.2 vs 1.5, bukmejkri majú z modrých šejkov stále väčší strach než sused Ďuri k vakcíny C19/21. City sú stále zbytočne herne čitateľní, absentuje viera v hernú intuíciu, čo mohlo stačiť tak na Newcastle, nie na Toffees. Na Pepeho v Liverpoole vsaďte iba v prípade, že viete ako sa po anglicky povie zápražka.

S otázkou Kto vyhrá ligu ak by sa zrušili štandardky sa s vami lúčim a dopremierligotania, priatelia.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Prihláste sa na odber noviniek

Futbal

Reklama

Viac v Anglicko