Sledujte nás

Anglicko

EPL: Skolí Villa rozbehnutého šejka?

Rozbiť Crystal Palace, čo nekopol na kasu ani raz a rozbiť rozbehnutú birminghamskú Villu, toť drakoňický rozdiel.

Manchester City - Aston Villa, Grealish
Foto: SITA/AP Photo/Rui Vieira

Ako prečíta kôň na hodine zemepisu japonské ostrovy? Konšú, Klušú, Šiskoku, Hopkajdo. Vitajte znova za lamanč, priatelia.

Manchester City – Aston Villa

Kurz, že fulbek Stones strelí v zápase dva gólä atakuje v každom dueli 5000-ku na Leicester spred pár rokov, blahoslavení, čo uverili a zarobili. Rozbiť ale Crystal Palace, čo nekopol na kasu ani raz a rozbiť rozbehnutú birminghamskú Villu, toť drakoňický rozdiel. Keď pri vyhliadkach na Eastlands nedávate Grealishovcom, čo inak dve kolá nevyhrali, väčšie šance, spomeňte si na ich nedávnu sedmičku naplno fičiacemu Liverpoolu. Bukmejker čo vypísal 1,2 versus 12 najskôr zas počúval Daru na pleybek.

Fulham – Manchester United

Bonmot s Diablami na vrchole vianočnej jedličky naposledy naje…doval a nasr…dil slušný húf mankúnianov, pravdou ostáva, že na Anfield prišli solšérovci v minulom kole s jasným krédom lepšie neprehrať ako vyhrať. United slušne tímovo dozrel a na konci dňa mohol zraneniami zabrzdený Liverpool obrať o všetko. Na najšarmantnejšom štadióne v lige môžu večer červení papierovo prehrať jeden zápas zo 6-ich, ak veríte v Rašforda, potom pri 1,5. Srdiečko ale ostáva na Hammersmith.

Ak chcete byť milionármi, pomôžte miliónu ľudí, vy verní ostávajte v koňtakte a dopremierligotania, kamaráti.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Prihláste sa na odber noviniek

Futbal

Reklama

Viac v Anglicko