Sledujte nás

Anglicko

EPL: Gigakubatúry na Anfield

Čo robí kôň v cukrárni? Žerie laskoňky. Volá krajina, z ktorej zutekali skoro všetci vrátane Rimanov.

Salah v súboji v zápase Manchester City - Liverpool
Foto: SITA/Shaun Botterill/Pool via AP

Čo robí kôň v cukrárni? Žerie laskoňky. Volá krajina, z ktorej zutekali skoro všetci vrátane Rimanov, volá krajina ligy líg, vitajte, priatelia.

Aston Villa – Arsenal

Jak Villa tak Arsenal pustili v ostatnom kole dohola perie, ono keď sa darí, kovidom ťa nakazí aj pravý bekhend od frajerky. Grealish je najnechytateľnejší v lige, spýtaj sa českých zadákov vo West Hame. Dnes má to byť vo Villa Parku práve on, ktorý rozhodne drámu pri 2:2.

Manchester United – Everton

Kde sa devätnásti bijú, niekedy vyhrá aj em United. Mančesterský slon chce znova šplhať na vrchol vianočnej jedličky, ujo Martial, s tou penou, boďemój, preččoo.

Liverpool – Manchester City

Časy sa menia, my sa meníme v nich, keď som sa minule bil s Jožom v krčme, tiež som bol raz ja na spodku, raz on na vrchu. Srandy, sarkazmus i narážky nabok, stret dnešných gigakubatúr kašle na štatistiky, farbu rúšok i súčasný stav jedenástok. Tipovať jeho výsledok na Mersey je ako byť šéfom LSNS a skúšať vysloviť respirátor, húsenicová tikikaka čo aj proti decimovanému Liverpoolu každopádne nebude Pepemu stačiť ani len na prehru o gól. Ako vraví pravý neklubista, nech vyhrá lepší. Ozdoba víkendu maľuje zlatý lem, oddajme sa futbalu a nech tento vysype na Anfield tú najrýdzejšiu krasotu guľatej hry hier.

Nevychádzajte na balkoň, nekoňšpirujte, ostávajte v koňtakte a hlavne dopremierligotania, priatelia.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Reklama

Futbal

Reklama Podcast Spoza piva banner 300x300

Viac v Anglicko