Sledujte nás

Anglicko

EPL: Ruvačka eg na Eastlands

Víťazná šnúra Citizens provokuje červeným súknom aj menšieho mača ako je Mourinho.

Phil Foden gól proti Liverpoolu
Foto: SITA/Tim Keeton/Pool via AP

Viete ako cestuje kôň na doVôLenku? Koňkordom… Volá znova Albion, slávna zem Jútov, Sasov a iných šašov, vitajte, priatelia.

Leicester – Liverpool

Bitka veľkých eL na King Power Stadium sľubuje pestré dekórum loptových nuáns, rodená džentlmenská dvojka Rodgers – Klopp kope na víťazstvo pri kurzoch 3,4 versus 2,1. Nehaňte Bekera, vybúrte sa radšej medzi hlupákmi na fejse a jeden z výstavných stretov víkendu si vychutnajte radšej bez stávok a v kalokagatickom pokoji pivkovej nirvány.

Manchester City – Tottenham

Pepe si s Josem na rozdiel od hore spomenutej dvojice až tak vrúcne do náčuria zaručene nepadnú, ruvačka najfreudovskejších futbalových eg na Etihade každopádne sľubuje najprv napoleonskú prešpekulovanosť až potom futbal. Víťazná šnúra Citizens provokuje červeným súknom aj menšieho mača ako je Mourinho, vsadím dvadsaťročnú poistku v Amslico, že Kane so Sonom dnes pripravia domácemu erbu báárs zapeklité chvíle.

Arsenal – Leeds

Radšej skončím dvanásty s parádnym futbalom ako ôsmy s biednym. Bielsa je proste týpek, rýdza „stará“ škola snúbiaca unikátnu hypermodernu, ktorá neguje prvoradosť trofejí a zlata a na oltárny piedestál guľatej hry hier kladie jej podstatu a primárne poslanie– ľudskú radosť. Neexistuje, a už dlho neexistoval v svetových ligách tím ala Leeds. Ave Peacocks. And nothing else matters.

Vyhýbajte sa koňšpiráciám, koňfliktom a KOroŇavírom a dopremierligotania, priatelia.

Reklamy
SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Anglicko