Sledujte nás

Anglicko

EPL: Noble boys v laufe

Západošunkári z východu Londýna kopú presne to, čo Bielsa onehdy komentoval slovami „radšej budem dvanásty s parádnym fotbalom ako ôsmy s poor one“.

Jesse Lingard - West Ham
Foto: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth, Pool

Viete čo robia kone na pohrebe? Koňdolujú… Vitajte znova raz za bielymi skalami Doveru, ak letíte zo Zanzibaru, aj v karanténe, priatelia.

Manchester City – West Ham

Západošunkári z východu Londýna kopú presne to, čo Bielsa onehdy komentoval slovami „radšej budem dvanásty s parádnym fotbalom ako ôsmy s poor one“. Moyesovo futbalové Kladivo pripomína herne i fenotypom tenisového boom-boom Bekra, ak dnes proti suverénne najväčším bijcom v lige podržia Hammers loptu na 33% zápasu, 87% z toho bude táto lietať luftom. Pri laufe, v ktorom Noble boys zo 4. miesta tabuľky momentálne fičia, to môže byť na Eastlands pokojne aj za všetky body. Gloriola bude mať „neskoro večer“ u Marcina aspoň čo vysvetľovať. Keď ho trapko teda pustí k slovu, heh.

Leeds – Aston Villa

Villa je bez /čítaj oddelene/ Grealisha na olúpanú sietnicu, v minulom kole by futbalovej chudobe z Birminghamu neuverila ani mamka Tereza z CallCathy. Maratónski šprintéri z Leedsu profilujú jednoznačne najozajstnejší futbal na tejto guľatej zemi, ak sa opakujem, potom sa ešte veľakrát a milerád budem. Bo keby sa vysielalo El Clasico o tom istom čase ako tréning Peacocks, na sekundu nezaváham. Oba tímy strelia gól, ak dostanú domáci znova štvorku, Bielsa si dá ďalšie kafe, premasíruje kruciáne ligamenty po prekľačanom zápase a v ďalšom dueli strelí päť.

Chelsea – Manchester United

Cmúľať si po pene palec je horšie jag hrať v porno filme manžela čo chodí do roboty, mančesterský klon Suareza a Mr.Beana to má ale naďalej v podpazuche a po obligatórnej pene dnes ukradne londýnskej modrej v otváracej férovke Tuchel versus Ole všetky body. Ibaže konečne Werner a konečne ten pravý vinkel? 

S pozdravom keď más Fajzer tak si frajer sa s vami lúčim, ostaňte v koňtakte a dopremierligotania, priatelia.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Anglicko