Sledujte nás

Futbal

Tipérska poradňa: Kvalifikácia na MS, 25. marec 2021

Kvalifikácia na MS 2022 pokračuje štvrtkovými duelmi, v ktorých sa črtá hneď niekoľko zaujímavých tipérskych príležitostí.

Futbal Španielsko - Nemecko 6:0
Foto: SITA/(AP Photo/Miguel Morenatti

Vítam kolektív pri odhodlaných tipoch na štvrtkové kvalifikačné zápasy.

Nemecko – Island

Niekdajšia forma Islandu spľasla sťaby preferencie Oľano a húževnatí Ostrovania vyhrali jeden z ostatnej osmičky reprezentačných zápasov. Byť o pár rokov v minulosti, napíšem, že po zápase s Nemeckom sa ich šnúra prehier určite len natiahne, no práveže nebarz. Nemci taktiež stratili niekdajší dominantný punc a aj keď dnes kurzy v Duisburgu kážu 1,12 proti 24,6, nezabúdajme, že včera ukrajinskí remizovali u Majstra sveta. Góly sú cesta.

Španielsko – Grécko

Chcel som napísať, že ani Španieli sa už nemôžu vystatovať nomináciou ako kedysi, no potom som kukol na posledný repre zápas /výhra nad Nemcami 6:0/. Perdón, ombre. Španieli majú v skupine jasnú úlohu a tou je postup z prvého miesta, ktorý môže skomplikovať len ďalší bajsikl kik zo 40 metrov od Zlatana. Grécko bez dlhov a Španieli proti nim bez problémov. Alebo?

Taliansko – Severné Írsko

Tipéri by tento zápas označili ako tutovku. Ibaže by sa talianski chlapci nedokázali na 90+ minút stotožniť s o pár levelov silnejším futbalom. Padnú tri góly. Kam, to ale neviem.

Tipy z voleja na záver od Predsedu komory anonymných tipérov:

Izrael – Dánsko – 2

Dáni za posledné dva roky prehrali len 2x a to s Belgickom, preto si myslím, že zaočkovaný Izrael porazia. Kurz na hostí číní 1,8.

Maďarsko – Poľsko – 1/X

Maďari sú podľa mňa veľmi podceňovaný tím. Poľsko ma síce Lewyho, ale Maďari doma neprehrajú nakoľko sa im poslednú dobu celkom herne darí.

Škótsko – Rakúsko – X

Na ostrovoch to ma ťažké každý. Inak to nebude ani v prípade Alabu a spol. Tip na remízu.

Rumunsko – Severné Macedónsko – 2,5+ gólov

Oba tímy nastrieľali v posledných 6 zápasoch 19 gólov preto by som sa nečudoval, keby gólový koncert nasledoval aj tentokrát.

Pre štvrtkový program je to všetko. Držte sa, kolektív.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Reklama

Futbal

Reklama Podcast Spoza piva banner 300x300

Viac v Futbal