Sledujte nás

Futbal

Tipérska poradňa: EURO 2020, deň 2

Vitajte pri tipérskom zhrnutí toho, čo nás čaká počas druhého hracieho dňa majstrovstiev Európy.

Turecko - Taliansko na EURO 2020
Foto: SITA/AP Photo/Alessandra Tarantino, Pool

Vitajte pri tipérskom zhrnutí toho, čo nás čaká počas druhého hracieho dňa majstrovstiev Európy.

Wales – Švajčiarsko

Druhý deň európskeho futbalového sviatku otvorí duel ostatných dvoch repre skupina á. Gareth Bale za zenitom (nie Petrohrad) proti všetkým štátom bývalej Juhoslávie. Alebo inak povedané, energickí a nepríjemní Ostrovania proti zohranému výberu plnom istej kvality, ale nie rozdielovosti.  Až si to pozriem a dám vedieť. Každopádne, predseda komory an. tipérov tvrdí, že Wales bude prekvapko (4,25) a Švajc (2,17). Neviem čím je Švajčiarsko lepšie, možno len tým, že ich zástava je veľké plus.

Dánsko – Fínsko

Nie, nikto si v Rige nezabudol korčule, tu sme na EURO, tak majte úctu. Dánske čierne kone schopné medailového úspechu i výpadku zo skupiny zároveň budú svoj prvý tohto-turnajový match hrať proti tisícim jazerám. Fíni naradostení už len z účasti ukážu čo sa dá, ale nebude to stačiť. Vraj že Dánsko alebo ešte istejšie na góly 3+… môže súc.

Belgicko – Rusko

Aký hrací deň, taký zápas dňa. Wafle s čokoládou zalejú vodku takým štýlom, že stačí aj jeden zápasový gól, ale umiestnený presne a v čase, kedy to súpera zlomí najsilnejšie. Belgicko vyhrá a na to stav dom. Ja zatiaľ len bc diplom a Machiavelliho knišku Vladár. Tipsport je zo začiatku ME zhovievavý, bo že na Belgicko kurz 1,87. Pani povec, že si dal do bitkojnu, sa poteší. A pritom… nene. Nebudem prílišne múdry.

S tipovaním a sľubovaním opatrne a užívajte EURO, kolektív.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal