Sledujte nás

Anglicko

EPL: Dvacka na Salaha

Viete, prečo sa nedarí liverpoolskej prostitútke? Je málo ambitchious. Vitajte znova raz za kanálom, priatelia.

Salah v zápase Liverpool - Norwich
Foto: SITA/AP photo/Rui Vieira

Viete, prečo sa nedarí liverpoolskej prostitútke? Je málo ambitchious. Vitajte znova raz za kanálom, priatelia.

Liverpool – Burnley

Klopp síce bez okuliarov, zato stále s fešáckou charizmou zrámoval v samom úvode ligy Norwich jag teta Vierka stoly po stužkovej a stačilo mu nato aj 50%-né držanie lopty. Cantwellov talent necháva laika v úžase, čo ešte borec robí na Carrow Road, ľavá obrana Reds každopádne vŕzga, Mané sa stále hľadá, Firmino bieli tesáky a Salah s messiovskou DNA ostáva najrozdielovejším hráčom borcov od Mersey. Ak ste do Liverpoolu, dvacka na afričanovu obaľovačku na konečne plnom Anfielde je priam klubová povinnosť.

Manchester City – Norwich

Rozdiel medzi Mendyho kľučkou a Sabatiniho slovenčinou namerali v milimetroch, City boli na Tottenhame klasicky čitateľní a bez plánu B. Zasekávačky, ponúkačky, ťukačky, špekulačky. Gríliš stál príliš, jediné čo sa ale počíta, je nula bodov v tabuľke. Dnes šejkov lapsus pod Big Benom niekto na Etihade škaredo odskáče.

Arsenal – Chelsea

Bipolárna porucha Arsenalu – na severe hráš zle, na juhu nič – hneď v úvodnom kole atakovala mentálny bod zlomu aj tých najvernejších, ak Arteta doma zostrelí modrú, dám si bez anestézy vytrhnúť osmičku, pridám si Šutaj Eštoka na fejs a na rok ubytujem v záhradnom wigwame sedem afgánskych tlmočníkov.

S pozdravom radšej spadnúť z hombálky ako zožrať horalky sa s vami lúčim a dopremierligotania, priatelia.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko