Sledujte nás

E-športy

Prichádza FIFA 22: Toto je TOP 10 najlepšie hodnotených hráčov

FIFA 22 je prirodzeným lákadlom každého obľúbenca guľatej hry hier a my dnes predstavujeme jej desať hráčov s najlepším hodnotením.

FIFA 22 - Kylian Mbappé

Ako je už zvykom, s príchodom jesene ide ruke v ruke aj vydanie najnovšej verzie futbalovej závislosti v digitálnom prevedení. FIFA 22 je prirodzeným lákadlom každého obľúbenca guľatej hry hier a my dnes predstavujeme jej desať hráčov s najlepším hodnotením.

Nebudeme si klamať priatelia. Rozdielovosť v posledných vydaniach FIFA je len v tom, že programátori za vás urobia všetky prestupy, doplnia vyššie hodnotenia novým hviezdam a plus hodia váš tím do nového dresu. Tak či onak, každý sa teší. Ja tiež.

#10 Manuel Neuer

Desiatku najlepších na 2dvojke začíname v Bayerne Mníchov. Tamojší brankár Manu Neuer zreje do kvality, čoho dôkazom je aj jeho hodnotenie. S overallom 90 je vo FIFE 22 len jeden brankár, ktorý si vyslúžil o jeden puntík viac.

#9 N’Golo Kanté

Výdrž za šiestich a krátka prihrávka ako Xavi a Adam Nemec dokopy. Paráda, či? K tomu hodnotenie 90 a zaručené posilnenie vášho Fifa dream tímu.

#8 Harry Kane

Dobre, že anglický striker kope perfektne do lopty, lebo ako komentátor by sa neuživil. Ale o tom potom. Kane si drží svetovú úroveň a to, že v lete neodišiel z Tottenhamu, ma prekvapilo oveľa viac, než to, že na FIFE má overall 90.

#7 Jan Oblak

Ak ste sa pýtali, tak presne tak. Janči Oblak z Atlética Madrid bude na začiatky najlepší brankár vo FIFA 22 s tým, že jeho celkové hodnotenie je 91.

#6 Neymar

Ak nebude zranený alebo vykartovaný alebo vykarnevalovaný, bude patriť k najsilnejším útočným hráčom v najnovšej digifutbalovej verzii. Celkovo hodnotenie 91 a dribling 94. A zas sa dostávame k tomu, že len jeden hráč ho má v tejto verzii hry vyšší. Schválne.

#5 Kylian Mbappé

Neymarov útočný súdruh spod Eiffelovej veže je samozrejme istou svetovou hviezdou, čo sa odráža aj na jeho postavení v hernom prevedení. Mbappé má overall 91 a pace až 97, čiže niečo v štýle catch me if you can.

#4 Kevin De Bruyne

Spomedzi hráčov v poli na FIFA 22 má postavička KDB najlepší passing v celom hernom priestore. Ešte aby sa niekto vôbec čudoval. Ikona z Manchestru City sa okrem iného teší aj overallu v hodnote 91.

#3 Cristiano Ronaldo

Najlepšia strela v najnovšej verzii futbalovej hryparády. A proste sám o sebe CR7. Opäť odetý v červenej od Old Traffordu bude Ronaldo skvelou zbraňou na góly… lenže dokedy. Overall 91 zaručuje jeho prvosezónne kvality. Možno aj druhosezónne.

#2 Robert Lewandowski

Zaraďujeme vyššiu rýchlosť priatelia. Ale to Lewa sám o sebe aj v reálnom svete. Aktuálne najlepší hrotový útočník sveta má na FIFA 22 hodnotenie 92 a kvality na to, aby strelil presne toľko gólov, koľko sa vám zachce.

#1 Lionel Messi

Schválne… áno, len Leo Messi má lepší dribling ako Neymar. A samozrejme je to ten najvyšší v celej hre. V realite to za Paríž (zatiaľ) nedribluje a nepadá podľa plánov, no vo virtuálnom potešení svetového futbalu si Messi spraví z Nantes praženicu a z Remis omeletu. Skúste. Najvyšší overall v hre v znamení 93 nemá nikto. Len on. Enjoy.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v E-športy