Za pár okamihov to vypukne. Povedal by som, že v tejto katastrofálnej dobe aspoň jeden svetlý okamih, ale nepoviem.
Tipujem, že na zápas príde maximálne tak 4356 divákov, pričom do trnavského sektora nemôže nikto vstúpiť. Nevadí, veď je to len možno rozhodujúci zápas celej sezóny. Ak Belasí dnes neprehrajú, je dosť možné, že o osude majstra je rozhodnuté. Pravdou však je, že v našej naloženej Fortuna lige je možné všetko, a tak ešte môžu Bíli Andeli ponaháňať belasých.
Viacero ukazovateľov hovorí v prospech Slovanu, no v poslednej dobe sme mohli byť svedkami aj svetlých momentov Spartaka, a tak sa dnes môže stať naozaj hocičo.
Stávkové kancelárie favorizujú Slovan, ja by som bol v tomto opatrnejší. Môj tip – 1:1. A ak sa do 13. minúty dnes nikto nepobije, tak si dokonca dovolím tvrdiť, že sa zápas aj dohrá.
Futbal
-
Futbal
/ 4 týždne dozaduMS 2026 z baru, časť posledná: Futbalový Manitou je spravodlivý
Titul majstra sveta získal tím, na ktorého hernú perfekciu nenašiel za veľkou mlákou protizbraň...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 4 týždne dozaduMS 2026 z baru, časť tridsiata šiesta: V nedeľu spoznáme futbalového kráľa modrej planéty
Čítala si Hamleta, slečna? Bo naša futbalová telenovela mi pripomína jeho príbeh.
Od Stew Bee -
Futbal
/ 4 týždne dozaduMS 2026 z baru, časť tridsiata piata: Dve vety k anglickej hanbe
Počuj, krasuľa. Opýtal som sa toho Ejaja, či číta naše storky „MS Z BARU“,...
Od Stew Bee


