Sledujte nás

Anglicko

EPL: Bude na konci Conte objímať celú lavičku?

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu kope ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

Harry Kane v zápase Everton - Tottenham
Foto: SITA/AP Photo/Ian Walton

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu kope ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia…

Manchester United – Tottenham

Po debakli v mestskom derby neverí v Divadle nočných môr v zázraky už ani upratovačka v bufete a navrátilci CR6,2 s Varanom len ťažko potvrdia pre Spurs nelichotivé štatistiky vzájomných stretov. Krvilačná synergia flexibilného dua Harry Kane – Son Heung-min vyrobí z vákua pretlak, že bude na konci dňa Conte objímať celú lavičku aj so stewardmi vsádzajte pri slušných 3.02.

Chelsea – Newcastle

Zápas pravdy, kde tréner mesiaca Howe spozná naspýdovaný Abramovičov lowkick. Bez jachty a frajeriek. 1.33 versus 9.8, Shelvey včera lízoval na ebayi vlečku na banány. 

Leeds – Norwich

We defend no sh-t znelo z úst aj po ostatnom zápase Pávov, pri ďalšej kefe 3:0 tentoraz od Villy ostáva Leeds naďalej tým najinfantilnejším futbalovým manekýnom a babrákom na planéte v jednom. Ak doma na Elland Road neeradikuje Jesse neexistujúci Norwich, ukončite truchlohru, vráťte nám vstupné a pošlite naspäť Bielsu, plýz.

S pozdravom „je lepšie lietať nad realitou ako stroskotať v nej“ sa s vami lúčim a dopremierligotania o dva dni. Jo, jo. Man Cetéééééééééééééééééé 🙂

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko