Sledujte nás

Futbal

Liga majstrov: Manchester City – Atlético Madrid, Post Coitum

Už do včerajšieho polčasu začal Internet zaplavovať „futbal banditov“, „najnudnejší futbalový obraz dejín“, či „smrtiaci betónový koktail Diego“. 

Liga majstrov: Manchester City - Atlético Madrid
Foto: SITA/AP Photo/Dave Thompson

Už do včerajšieho polčasu začal Internet zaplavovať „futbal banditov“, „najnudnejší futbalový obraz dejín“, či „smrtiaci betónový koktail Diego“. Atleti „vybehli“ na Etihadských šejkov vo formácii 1 – 5 – 5 a s presvedčením načo streliť gól, keď aj tak žiadny nedostanem.

Počet útokov 52:1 po polčase si nepamätá ani biletár na ihrisku Javorina Malcov, keď miestni hostili pražskú Bohemku. Bledomodrá megaofenzíva napriek tomu do polčasu prakticky nevystrelila na bránu, ono keď si málo rýchly, potom si i málo prekvapivý a ešte menej nebezpečný. Ná totálnu obranu nezahráš brejky, ale neva, kolmice Pepe aj tak nevie. Nemá ich nacvičené, preto ich nehrá /spomeň si na liverpoolsky brejk Salaha, či druhý gól Diaz-Mané/. Ostáva tak hádzanárska rozohrávka do šírky, ktorú už ale prečítali aj Newcastle aj Watford aj QPR. Silva i Gundogan sú navyše z formy, a kto už dokáže zdvojiť Sterlinga troma hráčmi ak nie Diego. Počet rohov v 73. minúte bombarduje 9:0, ak by ale mág Gloryola hokejovo nevystriedal celú útočnú trojku, kopeme 0:0 doteraz.

Škaredé kačiatko z Madridu upgrejdovalo starý mourinhovský autobus na hybridný kamión, ktorý ešte môže na domácej hrude futbalu poriadne nafackať …

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal