Sledujte nás

Anglicko

EPL: Keď hostí deviaty desiateho, nemusí to byť vždy duel Stoke proti Sunderlandu

Hemingway vraví, že automobilové preteky, býčie zápasy a horolezectvo sú jediné skutočné športy. Všetky ostatné sú hry.

Kai Havertz, Chelsea
Foto: SITA/AP Photo/David Cliff

Hemingway vraví, že automobilové preteky, býčie zápasy a horolezectvo sú jediné skutočné športy. Všetky ostatné sú hry. Pome hrať. Volá znova lamanč, priateľu.

Liverpool – Chelsea

Keď hostí deviaty desiateho, nemusí to byť vždy duel Stoke proti Sunderlandu ako zamladi, eh. V lige po minulej sezóne bohužiaľ dosť vyhoreté a v súčasnosti multitraumatizované ťažké váhy si to na Anfield Road rozdajú pri 1,9 versus 4 a tri body chcú byť na Mersey pre oboch za milión. Keď si predstavíš, že Reds kopú bez Van Dijka, Firmina, Jotu, Luis Diaza i Darwina Nuneza a Blues bez Mendyho, Chilwella, Jamesa, Fofanu, Cucurellu, Kanteho, Zakariu, Sterlinga, Pulisica, Broju i Felixa, pýtaš sa Aristotela či nesrandoval, keď tvrdil, že šťastie závisí od nás samých.

Crystal Palace – Newcastle

Crystal naposledy zachránil bodík luxusnou trefou pod Geove brvno a TenHagov stone face ma potešil ešte viac jag Brunova nová kerka We are the team. Dnes proti Strakám má domáci erb papierové šance brať tri body v jednom zápase z piatich. Pope ale dva nedostane a Newcastle minimálne jeden strelí. Neprehra Magpies.

Arsenal – Man United

Ak doma na Emirates Gunners prehrajú, kúpim si v bazáre Brunov dres, pobozkám ropuchu v akvarku a najbližšiu sobotu sa ožením s tým, čo z nej vyjde. Placing my bet, boy.

Stávkuj s rozumom a nezabudni, že kto nie je spokojný s málom, nezaslúži si viac. Dopremierligotania, kamarát. 

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko