Sledujte nás

Futbal

Laco Brosportbély: Aké sú šance Ajfelovkárov v lige šampiónov?

Tak ako pred onehdy, aj dnes to ligomajstrovo šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl. Vítam futbalofilov.

Liga majstrov 2023 osemfinále odvety
Foto: Champions League / Facebook

Tak ako pred onehdy, aj dnes to ligomajstrovo šupnem simplicitne, explicitne a bez futílnych floskúl. Vítam futbalofilov.

Chelsea – Dortmund (0:1)

V ostatnom ligovom kole indikovala londýnska modrá istú submisiu sebevlastnej hernej paralýzy, jednogólová strata z nemeckej pôdy by tak doma na Stamforde nemusela byť neeliminovateľná. Legenda vraví, že Bruno po sedme na Anfield doteraz rozhadzuje rukami v obývačke, jeho manželka ostentatívne anticipuje, že kým dôjde k suficientnej regresii pacienta, pod Big Benom na Temži strelia večer obaja dnešní súperi gól.

Bayern – PSG (1:0)

Dekoratívna vertikalizácia Mbappeho šprintov sugestívne tlačí na nevyhnutnosť synergie v zadnom voji Bavorov, napriek tomu sa domnievam, že futbalista s najdlhšími rukami na svete aj dnes ujde poniektorým z obrazovky a ponechá ajfelovkárom šance v lige šampiónov do posledných chvíľ.

Tottenham – AC Miláno (0:1)

Frivolnosť konteovcov defenestrovala už nejeden ajfón, Kohúty sú simplicitne trhovo volatilní a nedisponujú dostatočne penetratívnou kubatúrou na obliteráciu spupného apeninského rivala.

Gurmánsky si vychutnajte dekoratívny večer plný futbalových nuás a dočítania znova na Brosportbély, priatelia! 

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 300x300

Viac v Futbal