Sledujte nás

Futbal

Fiorentina – West Ham: Emócie budú silné ako ranná káva

V 19-tisícovej pražskej Fortuna Aréne sa bude dnes večer tlačiť 4890 fanúšikov Hammers. David Moyes tu skúsi vyhrať vôbec prvú trofej v svojej kariére.

Európska konferenčná liga, finále: Fiorentina - West Ham
Foto: Twitter / UEFA Europa Conference League

V 19-tisícovej pražskej Fortuna Aréne sa bude dnes večer tlačiť 4 890 fanúšikov Hammers. David Moyes tu skúsi vyhrať vôbec prvú trofej vo svojej kariére. Vitajte na Slávii, priatelia.

Škót s halucinoidným akcentom je trénerom od r.1998 a okrem Community Shield v r.2013 s Prestonom kdesi v 3. lige nevyhral ozaj nič. Vraví, že je to najväčší deň jeho kariéry, čož je prvý dôvod, prečo si zapnúť večer telku.

Ten druhý je skutočnosť, že v Premier League až 14. West Ham vyhral v Konferenčnej lige 13 zápasov zo 14-ich, a ak vyhrá aj dnes, v ďalšej sezóne bude kopať v Európskej lige. Ak prehrá, bude kopať iba za lamanč. All In, fellas.

Tretím dôvodom, prečo zápas aspoň omrknúť je, že na domácu trávu sa vracajú v súčasnosti Kladivári Coufal a Souček, emócie budú preto silné ako ranné kafe. Ak neplánujete odsedieť noc pri futbale, určite si nenechajte ujsť aspoň úvodných 6 minút. Alebo si skúste predstaviť dvoch Slovákov z jedného tímu Premier League v akomkoľvek finále hranom u nás doma pod Tatrami.

Fiorentina skončila v Serii A ôsma, dnešný titul by Taliani oslavovali U Fleku hádam do piatku.

Konferenčná liga je síce najmenšou podprsenkou v dámskom tričku, kto by sa ale nepozrel. Dôvod číslo 4. 🙂

Zážitoček, kamaráti.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Futbal