Sledujte nás

Anglicko

EPL: Mr. Dúbravka now or never

Pre víťazstvo zbijem na ihrisku aj vlastnú mamu. Uhádni, kto to povedal a pozývam ťa na pivo. A to nechodím do krčmy. Vitaj za lamanč, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 15. kolo

Pre víťazstvo zbijem na ihrisku aj vlastnú mamu. Uhádni, kto to povedal a pozývam ťa na pivo. A to nechodím do krčmy. Vitaj za lamanč, kamarát.

Luton – Arsenal

Štatistiky píšu, že päť ľudí zo štyroch má problém s matikou, kurzy 13 versus 1,2 každopádne napovedia, kto „poletí“ z londýnskeho letiska s plnkou a kto schytá povestnú mokrú handru cez gamby.

Sheffield – Liverpool

Liverpoolsky futbal mám rád hlavne preto, že nikdy nehrá na 1:0. Filozofiu jeho hry netankuje, že dostane tri, keď na opačnom konci trafí štyri a viac. A keby Darwin menej simuloval a premieňal aspoň každú tretiu superšancu, Reds sú koncom mája 99%ný majster ligy. Ďalšia tutovica na tiketík.

Aston Villa – Man City

Jo jo, ten brejk by Grealish aj tak nedal, vskutku super výhovorka miliardy hejtrov Skyblues. To, že žiaden trest, či už pre Haalanda či pre arbitra, spravodlivosť nevráti netankuje klasicky len tých, čo sa ich to netýka. Je pritom smutné, že majstrom Anglicka sa na konci dňa stane tím, ktorý najmenej dokefú rozhodcovia. Pán doktor, dajte mi liek. 

City bez Bruyna, Rodriho, Grealisha, /Haalanda?/ a po mentálnej facke fair play znova pripravení stratiť možno aj všetky body. Dostať tri zo štyroch striel na bránu tiež teda nedokáže každý.

Everton – Newcastle

Everything comes to those who wait, vraví anglické príslovie, Mr. Dúbravka now or never. Newcastle páli trhavým, povinná dvojka na tiket a držíme palce, Martin.

Man United – Chelsea

Súboj tankerov s poloprázdnou nádržou nevyspytateľný jak prd po 60ke, Shearer vraví remíza, Keane vraví tri góly plus, ja vravím Palmer. Vyber si, bratm.

V stávkovaní sa mi nedarí, vo vzťahoch tiež nič moc – včera ma opustila aj pásomnica. Užívaj radosti guľatého veličenstva a nezabúdaj, že je to len futbal.

Dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko