
Teš sa, keď si hore. Ani Norgay s Hillarym neostali na vrchole Everestu pridlho. Vitaj za lamanč, kamarát.
Aston Villa – Sheffield
Jednohubka zo Šefildu vo Villa parku pošle McGinnovcov poľahky na čelo tabuľky. Presne podľa hesla všetci budú v poho, ak to borci z Birminghamu dotiahnu nakoniec až na majstra. V druhom najväčšom meste za kanálom 1,2 versus 15.
West Ham – Man United
Devils ukopali naposledy na Anfield nulu nulu, pri trieštivej dominancii kloppovej ekipy to pri troch tutoviciach ale mohlo paradoxne skončiť aj za všetky body. Dnes Bowen. A konečne Rashford. 2,6 vs 2,6. Všetko okrem remízy bude prekvapko. Aj Robo s pupákom na nose.
Tottenham – Everton
Na severe hlavného mesta sveta si Ange prečeše gel a Kulusevski&Sons premení Everton na Neverton. Pri 1,8 vs 4 jedny šeredné Vianoce u pána Dycha.
Wolves – Chelsea
Kopať ligu v nedeľu 24. decembra, to sa frajerke ani nepriznaj. Na Molineux niekto hltne kapra aj s kosťami, pri 3,7 versus 2 sa spýtaj fandu Blues Vlada Goffu kto.
Tvoj úspech trvá vždy kratšie ako závisť, ktorú si ním vyrobil. A je jedno či si Barcelona, City alebo Elon Musk.
Šumné ligotavopremierligové Vianoce, kamarát.

Futbal
-
Futbal
/ 7 dní dozaduNemci to proste vedia. A Mníchov je Mercedes medzi tými, ktorí to vedia
Toto mesto je vždy v TOP 5 na zozname svetových miest najvhodnejších na život....
-
Futbal
/ 2 týždne dozaduVo futbale chceš zažiť všetko, len nie prehru vo finále Ligy majstrov
Futbal v sobotu potvrdil, že je najkrajšou vedľajšou vecou v živote, lebo ho odráža...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 2 týždne dozaduPSG – Inter Miláno: Finále servíruje francúzsky šampus a talianske espresso
Enrique versus Inzaghi v taktickej šachovej partii samby a elastického betónu. Čo si chceš...
Od Stew Bee