Sledujte nás

Analýzy

PREMIER LEAGUE 2013/2014 … 24.kolo /pondelok/

article-2496314-1936F7C800000578-26_634x453Na už teraz nedočkavej februárovej pažiti Etihad Stadium skrížia večer guľomety ťažké kalibre anglickej Premier League, chystajte chrumky, roste Šariš, čiernohumoristi spokojne zavrite deti do chladničky…

 

MANCHESTER CITY – CHELSEA

Optimistom vsádzajúcim na domáceho favorita, čo nateraz i bez Sergia Aguera, radno znať, že nejdú ani tak proti súčasnej Chelsea ako takej, idú rovno proti Mourinhovi. Týpek iste nevyspytateľný aj doma v špajze, a teraz nenarážam iba na onú slávnu bytovku postavenú vo vlastnej 16-ke z čias bojov The Blues proti Barcelone v Lige majstrov. Veriť vo výhru chlapcov zo Stamford Bridge proti najväčšiemu favoritovi na titul /sorry, Jose/ je dnes ako veriť, že na US Open urobíte raz Serenu, každopádne ak si chcete zápas vychutnať, nestávkujte s väčšími sumami. Lepšie budú jednoznačne 2-5e na Chelsea pri kurze 4.7 ako 10e na Citizens pri 1.9. Ak vám ale vnútorný hlas vraví, že Pellegrini zbúra dnes Mourinha, spokojne mu podľahnite. V prípade, že to nevyjde, rád vydám básnickú zbierku „Ako ma ošklbal Jose“.

 

Môj tip je 3:1, Negredo, Dzeko, Toure, resp. Hazard

 

PS: Emil to s tou chladničkou minule prehnal. Odvtedy u nich visia deti zásadne na šnúre od prádla… Pekný štart do nového týždňa, amigos :)..

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Analýzy