Popri sledovaní našej reprezentácie som zabudol na to, prečo som sa vlastne na olympiádu tešil. Tešil som sa na najlepších hráčov NHL a zároveň som bol zvedavý na to, ako sa adaptujú na širokých ihriskách.
Som obrovský zástanca NHL, a teda aj úzkych ihrísk. Včera som si skormútený zapol zápas Rusko vs. USA a bol som hotový z toho, aký krásny hokej som videl. Ani hráčom Ruska, ani USA veľké ihrisko nerobilo problém a okrem agresivity a rýchlosti sa začala oveľa viac ukazovať i technika a ani jedna strana nezaostávala. To, ako Patrick Kane dokázal využívať šírku ihriska, jeho nahrávky a hokejové myslenie, sa ukázalo ešte vo väčšej kráse. Neviem, či sú všetci hráči NHL na takej úrovni, aby boli schopní predviesť takéto niečo na o 4 metre širšom ihrisku.
Každopádne užívajte tieto olympijské hry! No ako tak pozerám na zranenia hráčov, neviem, či NHL-kári budú môcť hrať o štyri roky. Dnes večer Kanada vs. Fínsko a moje očakávania na dobrý hokej sú vysoké.
Autor: Dano


Ostatné športy
Nevyskakuj, schytáš

Bojové športy
VIDEO: Poirier ukončil McGregora v druhom kole
Prihláste sa na odber noviniek
Futbal
-
Futbal
/ 3 týždne dozaduSpadli sme príliš hlboko, je čas ísť naspäť. Máme však na to?
Zle je. Sme na dne a otázkou nie je, kedy sa dostaneme späť, ale...
-
Futbal
/ 1 mesiac dozaduPitch invasing alebo dôvody, prečo vybehovanie na trávnik nie je normálne
Pitch invasing sa teší veľkej popularite. Prečo je ale obsadenie ihriska fanúšikmi stále cez...
Od Samuel Biroš -
Futbal
/ 1 mesiac dozaduSpoza piva špeciál: Nikto nie je viac ako klub, kauza Mbappé
Dneškom padli základy futbalovej morálky, súčinnosti krásnej hry a sily peňazí v nej a zdravý rozum.