Sledujte nás

Analýzy

WORLD CUP 2014, 22.jún

aaaPokora je hormón rastu a mojej včerajšej veľkohubosti blogera to v Brazílii znova raz pripomenula /ne/obyčajná Ghana. Vďaka, Black Stars. Druhý polčas proti Nemecku bol zatiaľ a určite vrcholom Mundialu 2014.

BELGICKO – RUSKO

Včera zachránil tipérov planéty Zem v 90.minúte mesiáš Messi, o pár hodín neskôr tých ďalších s pacerkami a od zle dopadnuvšej srdcovej arytmie Mirko Klose. Dnes to chce relax, pauzu a kľud /tí, čo vsádzate In Play viete o čom je reč/, na belgické kone budeme preto vysadať opatrne. O to viac, že Putinova polnočná tutovka z prvého zápasu Ruska s hyperoftalmiou prederaveným gólmanom proti južanom z Kórey jasne nevyšla /1:1/. Kurzík 2.2 na Belgicko je každopádne na ono známe Apage Satanas.

JUŽNÁ KÓREA – ALŽÍRSKO

Víťazný zápas Mundialu 2014 v kategórii Top Brazílska nuda nemusí potvrdiť svoju povesť, ázijsko-africký stret na Estadio Beira-Rio v Porto Alegre spokojne prespite. Bdelosť budete potrebovať od polnoci.

USA – PORTUGALSKO

Amazonský Manaus privíta zdecimovaných Portugalcov v zostave s nasrdeným a napol zraneným Ronaldom a „nemeckých američanov“, propagujúcich zatiaľ pod Redentorom ozaj moderný klinsmanizmus. Vôbec by som sa nečudoval, keby dnes v Arena Amazonia predávali zvýhodnené letenky Rio-Lisabon.

Nezabudnite na ten hormón a dočítania, amigos!

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Analýzy