Sledujte nás

Anglicko

MAN UNITED – CAMBRIDGE UTD … FA CUP, 4.kolo

Do Divadla snov prichádzajú borci z mosta na rieke Cam, ktorí doma na Abbey Stadium 23.januára ukopali proti Diablom vákuových 0:0. Dnešný výsledok presne tohto formátu sa môže v Manchestri údajne zrodiť v jednom jedinom dueli z 38-ich.

Vzdialenosti sa v súčasnom svete technickej civilizácie už dávno skrátili o parádne viac, ako očakávali pred rokmi i unikátne Albertove relativistické výpočty, vo svete futbalu nevynímajúc. Zverencom Richarda Moneya budú v ich exkluzívnej životnej šanci na Old Trafford stopercentne horieť achilovky do samého tla, ich „moment of magic“ je presne tým, o ktorom kurz 44 na výhru tímu z League Two nechce ani počuť. Na drne Theatre of Dreams to večer vyzerá na jednosmerku, spomeňte si ale na Chelsea a ich kamošov z Bradfordu…

Manchester United vybehne bez Michaela Carricka a Ashleyho Younga, pravdepodobná absencia Jonnyho Evansa potrápi len tých, čo týpka nevideli posledný rok hrať.

Hráme InPlay a veríme, že „štvrtoligista“ udrží nulu aspoň 20 minút, potom pri cc 1.14 a pri otvorenej „peňaženke“ už len odvážime odvahu a zažmúrime oči.

Volal Robbie Persil. Že má plný sklad aby vypral chlapcom z mesta vedy aspoň dresy na cestu. No kidding.

Dostávkovania, amigos.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Anglicko